CHARACTER TRAINER CHINESE
Už ste sa skúšali naučiť po čínsky, ale tie ich krkolomné znaky vám nešli do hlavy? Skúste novú aplikáciu od štúdia USM, ktoré doposiaľ žalo úspech najmä na poli RPG hier. A je to vidieť. Vďaka zábavnej forme a zjednodušenému systému sa čínske písmo i jeho výslovnosť naučí takmer ktokoľvek. Najdôležitejšie znaky sa naučíte cez metafory, analógie a vizuálne mnemotechnické pomôcky, ktoré autori vyvinuli v spolupráci s Konfuciovým inštitútom v Mníchove.
—iOS, Android, zadarmo

GALLERY GO
Kráľ medzi vyhľadávačmi Google občas vypustí do sveta aplikácií veľmi zaujímavý kúsok. Inak to nie je ani teraz. Prehľadnosť vašich fotografií, ich úprava, využitie menšieho množstva dát a najmä fungovanie v režime off-line. Aplikácia disponuje aj veľmi zaujímavou „umelou inteligenciou“. Sama sa totiž učí triediť vaše fotografie do položiek ako príroda, ľudia, zvieratá či filmy, videá a dokumenty. Ako to už v tejto spoločnosti býva, vyhľadávanie sa tak stáva záležitosťou len niekoľkých sekúnd.
—iOS, Android, zadarmo

EQUALIZER PRO VOLUME BOOSTER & BASS BOOSTER
Výborná, a pritom jednoduchá aplikácia na vylaďovanie zvuku vo vašom smartfóne. Chcete hudbu hlasnejšie alebo máte radšej viac basov? Žiaden problém! Aplikácia je naozaj profesionálna záležitosť na dekódovanie zvuku a dokonca i videa. Zlepší kvalitu prehrávaných súborov a ponúka napríklad aj niekoľko prednastavených zvukových režimov ako džez, rock či latino. Podľa hodnotenia užívateľov ide o jednu z najkvalitnejších aplikácií na trhu. Neváhajte!
— iOS, Android, zadarmo

321FIT
Mať osobného trénera je výborná vec, ale ešte lepšie je, keď za neho neplatíte a strčíte si ho do vačku. Nová aplikácia 321FIT vám ponúkne cvičenie prispôsobujúce sa vášmu dennému režimu. Nastavíte čas, cviky a hlasová notifikácia vás bude upozorňovať, ako často a kedy máte s daným cvičením začať a prestať. Aplikácia vám odmeria veľkosť zdvihnutej záťaže, ale aj počet zabehnutých kilometrov a graficky vám zobrazí cviky, ktoré vás v daný deň či týždeň ešte čakajú.
—iOS, Android, zadarmo

Facebook Comments