Aj keď strach premeníte na vzrušenie, riziko často stojí za pokus.

Mám rád neskoršie jazdy vlakom. Som sám v kupé, ktoré  zamknem a počúvam počas cesty hudbu alebo si pospím. Tentoraz som nebol sám.Tesne predtým, ako som chcel zastrieť závesy, mi do kupé skočila jedna dáma. Pravdepodobne vysokoškolská študentka. Už mám približne päť rokov po ukončení univerzity, no striedma sukňa, okuliare a sebavedomý, no roztekaný pohľad ju usvedčil. „Je tu voľné?“ spýtala sa jemným hláskom. „Jasné, nech sa páči,“ odpovedal som stroho, ale s úsmevom. Sedeli sme oproti sebe, ani neviem prečo, keď bolo všade dosť miesta. Neznáma tmavovláska si čítala knižku a ja som podriemkaval. Jedným okom som videl, že si oblizuje pery, no nevenoval som tomu žiadnu pozornosť. Čítala romantickú literatúru. Názov bol o nejakom tajomnom milencovi. Myslel som si, že študuje psychológiu a sám pre seba som sa usmial. Čoskoro som zaspal. Bol by som si zdriemol aj dlhšie, no niečo ma vyrušilo. Keď som otvoril oči, strnul som. Jej malá nôžka mi masírovala prirodzenie cez nohavice. Strhla sa, keď som sa mykol, no pokračovala. „Mám prestať?“ spýtala sa. Obzrel som sa k dverám a akoby vytušila moju otázku, hneď reagovala: „Nebojte sa, zamkla som.“ Neodpovedal som na jej výzvu a ona to brala ako súhlas. Zakrátko sme sa pomilovali tak vášnivo, že dodnes to nič neprekonalo. No neznáma vystúpila o štyri stanice skôr ako ja a nikdy sme sa už nevideli. Na tento zážitok nezabudnem.

Zážitok na celý život
Príbeh Petra z vlaku je často niečím, čo by chcel zažiť každý chlap. Milovanie s neznámou ženou môže byť veľmi dobrodružné, no, samozrejme, nemáme na mysli profesionálne „erotické zamestnankyne“, ktoré sú logicky pre mnohých tiež neznáme. Náhoda je najlepšie afrodiziakum, avšak má veľa rizík. Neviete, či dotyčná nemá žiarlivého mafiánskeho manžela alebo nie je „zdravá“. Nebezpečný je dokonca i sex na verejných priestranstvách. Taktiež sex za peniaze s „neznámou“ dievčinou – scenár známy z amatérskych pornofilmov nie je príliš dobrý námet, ako milovanie s cudzinkou vyskúšať. Pamätajte, že podobné scenáre sú vo filmoch pre dospelých často zinscenované a núkať niekomu takto odmenu je okrem morálneho prešľapu aj zbytočné koledovanie si o malér so zákonom. Neznámu však môžete stretnúť na oslavách narodenín, svadbe (nie svojej) či opekačke s priateľmi. Máte o nej možno strohé informácie, no viete, že to je len kamarátka kamaráta jeho sestry. A ráta sa to.

Hor sa na to!
Neviete o nej nič ďalšie a pôda pre sexuálne dobrodružstvo je na svete. Oči vtedy hovoria všetko. Máte v nich otázku i odpoveď. Ak nájdete miesto na radovánky a nie je príliš na očiach, vášeň hrá zrazu prím a nerozmýšľate, či jej vyhovuje poloha zozadu či spredu. Čítate to v jej dychtivých pohľadoch, ak teda nie je príliš tma, no i posunkami na vašom tele sa dá komunikovať. Často však nejde len o jednorazovky. „Na svadbe som spoznal svoju budúcu manželku a rozdali sme si to v izbe pre hostí. Nevedel som o nej nič, len to, že je vzdialená príbuzná ženícha. Akosi sme vycítili, že to chceme a bol to divoký a živočíšny sex,“ povedal Erik pre portál sexstories.com.

Hra na neznámeho môže zachrániť aj váš dlhoročný vzťah. Určite je niečo, čo o sebe neviete, i keď spolu chodíte roky. Pripravte si scénku v bare alebo podniku, kde ste ešte nikdy neboli a zbaľte svoju partnerku sediacu pri bare. Príde do podniku sama, viete len, že tam bude, ale netušíte, čo bude mať na sebe. Mala by inak voňať a vyzerať tak, ako by ste to nečakali. Zavezte ju domov, v posteli prestaňte premýšľať a nechajte sa unášať vášňou. Bude kričať od blaha, to nám verte. Neznáme, nové a objavené. To sú mantry sexu s cudzou alebo tajomnou ženou. Určite o to nechcete prísť!

Mali by ste si ešte nejaký erotický  dezert:

Čo vyše väčšina žien predstiera na rande?
Zahrajte sa v posteli!
Čo sa stane po svadbe s chuťou na sex?

Facebook Comments