Motorola One Vision obsahuje moderný kamerový systém, ktorý je poháňaný umelou inteligenciou, a 48 MP duálny systém zadných kamier, ktorý používa pokročilú technológiu Quad Pixel. V tejto triede smartfónov by ste márne hľadali kvalitnejšiu „výbavu“.

Nočný expert

Tvorcovia tohto modelu sa zamerali na tvorbu fotografií v šere a za zhoršených svetelných podmienok. Posúďte, či fotografie s použitím blesku pôsobia kvalitnejšie než tie so zapnutím nočného režimu. Fotili sme takmer v úplnej tme a šeru, takže podmienky boli viac ako náročné. Motorola One Vision má aj funkciu zvýraznenia jednej farby, ktorú sme tiež otestovali.

Slabšie osvetlenie bolo vždy kameňom úrazu pri fotografovaní so smartfónmi. Vision však disponuje spomínanou technológiou Quad Pixel. Kombináciou štyroch pixelov do jedného veľkého 1,6 µm pixelu poskytuje 48 MP senzor štvornásobnú svetelnú citlivosť. Výsledkom sú veľmi vydarené 12 MP fotografie so zlepšeným jasom a zníženým šumom obrazu. Táto technológia je výborne využitá aj pri tvorbe selfie fotografií. V jasnom svetle môžete zachytiť 25 MP fotografie a pri 1,8 µm technológia Quad Pixel umožní zachytiť veľmi pôsobivé ostré snímky.

Funkcie a výdrž

Motorola One Vision je vybavená pokročilými funkciami fotoaparátu a poháňaná schopnosťami hĺbkového učenia osemjadrového procesora. Určite nadchne nová funkcia portrétového osvetlenia, ktorá využíva umelú inteligenciu na pridanie svetelných efektov na vašu tvár.

Model Vision disponuje 3500 mAh batériou. Na jedno nabitie dokáže poháňať smartfón po celý deň. Keď príde čas na dobitie, nabíjačka TurboPower™ vám poskytne až 7 hodín energie iba po 15 minútach nabíjania, čo je veľmi praktické.

Predajná cena Motoroly One Vision je 299 eur a za túto cenu dostanete do rúk naozaj poctivý kus moderných technológií. Tak hor sa fotiť do šera!

PARAMETRE:

OS: Android 9 Pie (Android One)

Chipset: Exynos 9609

Procesor: osemjadrový, 4 x 2,2 GHz + 4 x 1,6 GHz

Displej: 6,3“ (160 mm), IPS, 1080 x 2520 b., pomer strán 21:9, 432 ppi, Gorilla Glass

Zadný fotoaparát: 48 Mpix sensor s Quad Pixel technológiou, clona f/1.7, video Full HD (60 fps)/4K (30 fps), AF (PDAF), OIS”

Sekundárny fotoaparát: 5 Mpix, clona f/2.2

Predný fotoaparát: 25 Mpix, clona f/2.0, video Full HD (30 fps)

Pamäť: 128 GB + 4 GB RAM + microSD do 512 GB (hybridný slot)

Batéria: 3500 mAh, rýchle 15 W nabíjanie

 

Fotenie s bleskom.

Fotenie s nočným režimom.

Fotenie s nočným režimom.

Fotenie s bleskom.

Fotenie so zvýraznením jednej farby.

Fotenie so zvýraznením jednej farby.

Titulné foto: Motorola

 

Facebook Comments