Požiadať o ruku najprv jej rodinu alebo sa tieto tradície preceňujú. Otázok, prečo zásnuby odkladať je pomerne dosť, že áno? Takže vyberte ten najkrajší prsteň a verte, že už potom sa všetko vyrieši samo (tj. vyrieši to vaša budúca snúbenica a rada).

Ak ich tu už máme, tak sa s tým vysporiadajme so cťou! Začíname tým, kde, kedy, ako a aký prsteň mám vybrať. V každom prípade pomôžu tieto dobré tipy.


Ako spoznáte, že prsteň je zásnubný?

1. Musí byť diamant. Tradícia je biely, v ostatnej dobe však prekvapujú farebné diamanty.
2. Prsteň má centrálny kameň, na obrúčke malé diamanty
3. Jeho majiteľka je šťastná a muž, ktorý ho kúpil, je hrdý.

Božský
Jednou z možností je vybrať prsteň podľa farby. Ak je frajerka fanúšičkou seriálu Sex v meste určite ocení prsteň s čiernym diamantom. „Prečo si vybral čierny diamant?“, pýtala sa Carrie.  „Pretože nie si ako ostatné,“ povedal Pán Božský a to sú slová a šperk, s ktorým bodujete. ALO diamonds prsteňom z bieleho zlata s diamantmi Night Tear je zásah do čierneho. Elegantný prsteň s výraznou siluetou, výrazným čiernym diamantom, majstrovsky zdobený bielymi diamantmi.

Dokonalý
Keď Ryan Reynolds, známy ako sarkastický Deadpool alebo Green Lantern kupoval zásnubný prsteň, stavil na ojedinelý tvar kameňa. Spracovanie robí zázraky pri predvádzaní stredového kameňa.  Minimalizmus, a zároveň extravagancia. To je ALO diamonds prsteň z bieleho zlata s bielymi diamantmi.

 

Luxusný
Jay Z má platinové platne aj Beyonce! Nič nenechal na náhodu a poistil si to veľkým smaragdovým brúseným diamantovým snubákom. ALO diamonds navrhuje svetové trendy, a preto má hranatý prsteň z bieleho zlata a diamantmi Charming Space. Majestátnu siluetu prsteňa Charming Space tvorí perfektne vybrúsený diamant, ktorého trblietavý efekt umocňuje zástup ďalších diamantov. Jedinečnú kompozíciu dotvára luxusné biele zlato.

Fascinujúci
A aby sme boli féroví k našincom – Michal Navara kúpil svojej Dominike nádherný snubný prsteň. Michal je klasik a dal biele diamanty. Aj do vizuálu kampane ALO diamonds s Dominikou Cibulkovou bol vybratý nádherný prsteň. Viete, že aj ten je zásnubný? Jednoduchý a pritom úchvatne honosný s päťkarátovým (!) bielym diamantom.

 

Ďalšie tipy na dobrú kúpu v ALO diamonds v Bratislave a Košiciach alebo na webovej stránke alo.sk. Diamanty sú navždy.

Facebook Comments