Nebojte sa, erotické pomôcky nie sú len 30-centimetrové napodobeniny stoporeného penisu, ktorý na vás trčí aj z výkladov v hlavnom meste Holandska. Sexuálne hračky môžu pomôcť najmä párom, ktorým sexuálny život stagnuje. Sú nenápadnejšie, pôsobia zväčša intímnejšie. Stačí, ak ich použijete raz a vaša partnerka si pri spomienke na ne bude od rozkoše hrýzť do jazyka.

Účelná vášeň
Erotické pomôcky sú hlavne stimulantmi, preto ich používajte s mierou a podľa toho, na čo sú určené. Putá či rôzne vibrátory sú výborné na predohru a jemné dráždenie, no ak to preženiete budete mať od „náramkov“ otlačenú partnerku s alergiou aj na vibračné zvonenie. „Nezabúdajte, že cieľom predohry, obzvlášť tej, kde zapájate aj erotické pomôcky, je vzbudenie túžby po sexe. Nepoužívajte ich však na to, aby vám našli nejaké bájne body G či nové druhy mýtických orgazmov. Musíte v sebe znovu nájsť hlboké intímne prepojenie a „hračky“ na to využite len sprostredkovane,“ povedala vo svojom videoblogu sexuálna koučka Debra Smithová.

Foto: Shutterstock

Opatrne a s mierou
Dobrý príklad poskytujú erotické pomôcky pre páry s názvom erekčné krúžky. Jednoduchý nástroj, aby váš „kamarát“ pri sexe ostal pevný a silný. Pri pomalej penetrácii a dráždení tela vaším statným prirodzením je to ideálne, ale určite nie, ak sa chcete hrať zrazu na bujaka utrhnutého z reťaze. Krúžky sú síce dobré stimulanty, ale váš penis je vďaka nim citlivejší, čo pri silnom prirážaní môže ukrutne zabolieť. Divokého prirážania sa však vzdať nemusíte, a to ani na miestach, kde to predtým bolo nemožné či zaváňalo úsekom častých sexuálnych nehôd. Na mysli máme hlavne sex pod sprchou. Stačí, ak si zadovážite špeciálny držiak, vaša partnerka zrazu chytí väčšiu stabilitu a z vás bude pragmatický sexuálny guru. O rôznych vibrátoroch a stimulantoch partnerkinho klitorisu ste už určite čítali. Ale existujú aj menšie verzie, ktoré telo vašej partnerky rozpália do sopečnej teploty. Ide napríklad o malé silikónové vibrátory, ktoré si len navlečiete na prst a stimulujete jej napríklad len vnútornú stranu stehien či bradavky.

Hrátky a hry
K erotickým pomôckam môžeme pokojne zaradiť aj rôzne spoločenské hry. Skúste svetovú jednotku v obľúbenosti zvanú Sexperiments. Vyžrebujte si kartičky s úlohami, ktoré ste sa báli vysloviť alebo ste na ne ani nemysleli. Sex sa zrazu stane objavovaním a vy sa toho nebudete vedieť nabažiť. Výrobcovia pre prílišných konzervatívcov delia túto hru na light a hard core podľa toho, na čo máte odvahu, resp. vychovanie.

Virtuálne stimuly
Ak ste už obaja zakliesnení vo virtuálnom svete aplikácií, pokojne si stiahnite takú, ktorá vás poriadne rozpáli. Podobný koncept hrania erotických hier a stimulácie fantázie má napríklad aj aplikácia Dirty Game. Viac nápaditá je napríklad aplikácia Pleasure Machine. Je to akési koleso sexuálneho šťastia. Náhodne si žrebujete časti tela, spôsob a následne čas stimulácie. Vyjde vám napríklad krátky bozk na partnerkin klitoris alebo dlhé hladkanie vášho penisu. Kombinácií je skutočne mnoho.  Sexuálne hračky a pomôcky sú stvorené na zvýšenie možností vzájomnej rozkoše. Stereotyp bude pre vás neznámy pojem a vaša partnerka sa bude na sex s vami tešiť viac než na letnú dovolenku. Pokojne však dovolenkovanie prepojte so zoznamovaním sa prostredníctvom sexuálnych hračiek. Je to spôsob, ako vašu lásku obdarujete na jej sviatky.

Foto: Shutterstock

PREKROČTE ŠTEKLIVÉ HRANICE
Erotických pomôcok je v špecializovaných obchodoch neúrekom, no na internete nájdete aj také, ktoré vám otvoria ústa dokorán od údivu. Špeciálne dildo pre náročné ženy s briliantovou rukoväťou či vibrátor v tvare banána? A čo tak maketa penisu v tvare Eiffelovej veže alebo pumpa pre stimuláciu mužského prirodzenia v podobe saxofónu? To už je asi mierne cez čiaru, no podobné šialenosti sa predávajú po stovkách, to nám verte.


Mohlo by vás zaujať:

Vášeň na masážnom lôžku je len začiatkom …
Zahoďte stres… Aj plavky!
Nahé telá pod holým nebom, alebo skúsili ste letný sex vonku?

Facebook Comments