Začnime teda hneď na začiatku — založením spoločnosti. A potom si povieme o niekoľkých ďalších veciach, ktoré sa vám pri podnikaní určite zídu. Správna cesta je základ. Správna cesta je zmysel, preto nič nepodceňujte, nemajte strach a nečakajte na zázrak

„Prekonať strach je začiatok múdrosti.“
(Henry Louis Mencken)

A my vám s tým pomôžeme.


Zakladanie spoločnosti

Ak začínate podnikať a rozhodli ste sa pre rýchle zakladanie s.r.o., čaká na vás zdĺhavý proces, ktorý trvá aj niekoľko týždňov. Najskôr si vyberiete obchodné meno, sídlo a predmet podnikania. Potom bude potrebné vypracovať zakladateľské dokumenty a podpísať ich overenými podpismi.

V ďalšom kroku na vás čaká získanie živnostenského oprávnenia a zápis do obchodného registra, registrácia pre daň z príjmu, prípadne DPH a aktivovanie elektronickej schránky. Práve náročnosť zakladania s.r.o. mnohých od tejto právnej formy podnikania odrádza. Celý proces si ale môžete uľahčiť, ak ho zveríte externej spoločnosti. Ušetríte si tak mnoho času a tápania v legislatívnych podmienkach. Okrem toho zakladanie spoločnosti externou firmou šetrí vaše financie.


Pre komfort na pracovisku

Ak budete vy alebo vaši zamestnanci tráviť veľa času za písacím stolom, nezabudnite si zaobstarať kvalitné stoly a pevné kancelárske stoličky. Aby sa vám sedelo naozaj pohodlne, prihliadajte pri výbere na viacero kritérií.

Najdôležitejšie je ergonomicky tvarované sedadlo a operadlo. Pri niekoľkohodinovej práci iste oceníte aj kolieska pre zjednodušený pohyb či opierku hlavy. Dôležité sú tiež možnosť nastavenia výšky a samozrejme dizajn. Výhodou je, ak si kancelárske stoličky môžete pred kúpou vyskúšať priamo na predajni dodávateľa.

Pracovné odevy pre každé odvetvie

Pri práci na stavbe, v priemysle ale aj iných odvetviach je dôležité zabezpečiť pracovníkom kvalitné pracovné odevy. Podľa druhu a povahy vykonávanej práce, budete potrebovať pracovné nohavice, vesty, tričká, bundy, prilby a špeciálne pracovné rukavice.

Pracovné rukavice ako aj iné odevy by mali byť vyrobené z materiálov odolných voči oderu a roztrhnutiu. Pracovné odevy by mali byť na namáhaných miestach posilnené ďalšou vrstvou látky. Ak sú určené na prácu aj za zhoršenej viditeľnosti, dôležité je, aby boli vybavené reflexnými prvkami.


Výstavné stánky

Na záver si povieme niečo o možnostiach prezentácie vašej spoločnosti na rôznych výstavách, predajných akciách ale aj vo vašich firemných priestoroch. Výbornou voľbou sú rôzne formy prenosnej reklamy. Napríklad prezentačné steny, roll up bannery, promo stolíky a kreatívne výstavné stánky. Prenosná reklama sa dá kdekoľvek jednoducho rozložiť a znovu zložiť. Ak chcete postaviť napríklad výstavný stánok, postačí vám na to len niekoľko minút. A to dokonca bez použitia náradia.

Kompaktný tvar aj do lietadla

Prenosná reklama sa dá bez problémov previezť v osobnom aute. Pre jej kompaktné rozmery po zložení nie je problémom ani rýchla letecká preprava. Vašu prezentáciu si jednoducho pribalíte ako batožinu a môžete ju aj poslať aj ako zásielku. Letecká preprava bezpečne a rýchlo prepraví behom niekoľkých hodín vašu zásielku na miesto určenia.

 

Facebook Comments