Pritom práve pomalé a presné dráždenie partnerky môže zaručiť jej gigantický orgazmus a vám skvelý zážitok.

„Pomasíruješ ma, miláčik?“ Určite poznáte túto vetu, ktorá dosť často značí chuť na sex. Partnerku tak chvíľu masírujete na chrbte či väzoch, a pritom myslíte na to, kým konečne povie: „Vďaka, odnes ma do spálne.“ Nezabúdajte, že práve miesto masáže môže byť tou najlepšou „spálňou“ vášho života. Stačí, keď masírujete partnerku len vy, nemusí vám námahu oplácať, i keď to má tiež svoje kúzlo.

Pomôžte jej k rozkoši
Ak chcete svoju lásku prekvapiť a pripraviť jej orgazmickú nirvánu masážou, myslite aj na to, či vám vystačia na masírovanie jej lona a bradaviek vlastné ruky. Áno, menšie vibrátory a masážne hlavice zaručia, že sa vaše žieňa bude na stole vrtieť ako zmyslov zbavená. Naučte sa však techniku pomalého dráždenia, nezačnite vibrátor hneď nadržane vsúvať partnerke do vagíny Masážnou hlavicou prejdete v prípade, ak partnerka leží na bruchu, po vnútornej strane kolien, k sedaciemu svalu a po jej otočení na chrbát masírujte pomaličky steny vagíny. Dobré sú aj špeciálne kefky, ktoré jemnými štetinkami dráždia citlivé partie. No pozor na šteklenie. Ak sa partnerka príliš smeje, nemusí to znamenať, že sa eroticky zabáva. Používajte špeciálne masážne oleje, žiadne lacné alebo odležané preparáty. Zistite si, či náhodou nie je na niektoré ich zložky alergická. Ak je masáž intenzívna a partnerku krúživými pohybmi masírujete na prsiach, nezabúdajte na to, že nie ste profesionál a občas sa jej dotknite rozkrokom. Následný orálny sex je len to, čím masáž môžete okoreniť.

Učte sa za jazdy
Samozrejme, nikdy z vás nebude expert na erotickú či tantrickú masáž bez kurzu, no niektoré triky expertov môžete odkukať. „Správna masáž každého kúska tela vám dožičí orgazmus, pri ktorom budete mať pocit, že sa doň zapája celé telo,“ píše portál archermagazine.com. Odborníci tvrdia, že najintenzívnejšiu rozkoš zažijete práve pri masáži „telo na telo“. Takzvaná nuru masáž sa sústreďuje práve na vzájomné súznenie tiel. Na to, aby ste vzrušili seba i partnerku, používajte všetky časti svojho tela. Nečakajte, že budete expertom na počkanie, toto umenie (podobne ako tantrickú  masáž) v niektorých krajinách zdokonaľujú ženy i chlapi celé roky. Expertky s praxou vás vedia len pohybom svojho lakťa ukojiť tak, ako sa vám ani nesnívalo. Ak ste teda amatér, snažte sa len kĺzať po povrchu a neskúšajte krkolomné chvaty a manévre. Samozrejme, to platí aj pre partnerku, ktorá sa vás snaží masážou uspokojiť tak, že vám z toho trenia spáli predkožku. Masírovať sa v nuru masáži môžete aj obaja, a to nielen v spomínanej polohe, ale aj keď partnerka leží na chrbte a vy ju masírujete na prsiach, jemne stáčate bradavky a ona vám zatiaľ gélom jemne masíruje genitálie.

Správna technika
Ako masážnu pomôcku môžete využiť i svoj penis, či už na prsiach alebo zadočku svojej partnerky. Ruky sú ale, samozrejme, najflexibilnejšie. Nemasírujte ju smerom k hlave, ale svoj ťah nasmerujte k dolnej polovici tela. Nezabudnite ani na to, že keď eukalyptový alebo iný olej kvapkáte na lono partnerky, musí ísť o preparát vhodný aj na tento druh masáže. Už len samotné kvapkanie pomôže k tomu, aby dosiahla orgazmus. Silnejšie môžete pritlačiť na krk i chrbát, pozor však na hrudník a brucho, tam žiadne silácke pohyby nerobte. Masáž môže prejsť aj do erotických techník, kedy sa vaše prsty pohrajú s partnerkinou vagínou i tak, že dosiahne vlhký orgazmus. Je to dôkaz, že erotickú masáž ste vyšperkovali na maximum a dopriali sebe i partnerke vrchol erotického zážitku.

Kúzlo zadnej časti
Masírovanie pŕs a lona partnerky je synonymom erotickej masáže, ale ak leží partnerka na bruchu, nemusí to hneď znamenať, že musíte masírovať ako v bežnom salóne. Nahú partnerku položte na brucho, ruky jej uložte pozdĺž tela. Dlane si naolejujte a prejdite jemnými pohybmi od krku až po zadok. Po bokoch sa vráťte späť. Zopakujte to maximálne štyrikrát. Nič neunáhlite, všetko robte v pomalom tempe. Zadok partnerky si vychutnajte. Jemne po ňom krúžte a neskôr veľmi jemne zájdite aj do lona. Tu môžete porušiť pravidlo masírovania zvrchu nadol. Pokojne pokračujte od zadku krúživými pohybmi ku krčným  stavcom. Vráťte sa naspäť, postupne môžete zájsť i do lona partnerky, zvyšok necháme na vás. Ide o to, či ju chcete predohrou len vzrušiť alebo rovno sexuálne uspokojiť.

A ešte niečo na začervenanie sa:

Zahoďte stres… Aj plavky!
Nahé telá pod holým nebom, alebo skúsili ste letný sex vonku?
Vieme, koľko času žena potrebuje na dosiahnutie orgazmu

Facebook Comments