„Najviac si však cením minuloročný titul majsterky sveta v ženskej kategórii a prvé miesto v IFBB World Rankingu, ide o oceňovanie najlepšej fitnesky na svete za celý rok 2018.“ Táto vyšportovaná Trenčianka zviditeľňuje Slovensko v kategórii fitness nad 163 cm. „Fitness je veľmi náročná disciplína, lebo sa skladá z dvoch častí – prevedenie voľnej zostavy, ktorá sa vykonáva v kostýme so sprievodnou hudbou a porovnávanie postavy v povinných štvrťobratoch prezentovanej v súťažných plavkách.

Foto: Adam Suchánek

Prvá spomínaná ešte obsahuje rôzne akrobatické, silové, tanečné prvky a takzvaný showmanship.“ Pri súťažiach na Slovensku Kristína vôbec nepociťuje rivalitu. „Máme s dievčatami veľmi dobré vzťahy, aj keď sme rivalky, navzájom sa povzbudzujeme a prajeme si. Na medzinárodných súťažiach už panuje omnoho väčšia rivalita, ale nie je to nič hrozné.“ Kristíne už v zbierke v amatérskych súťažiach chýbajú len absolútne tituly. „Teda v porovnávaní víťaziek výškových kategórií. Časom by som si chcela zmerať sily aj so súperkami medzi profesionálkami,“ dodáva členka Nadácie Stars for Stars, ktorá podporuje úspešné slovenské talenty.

Pre Kristínu je najlepšia forma relaxu wellness alebo masáž. „Tiež rada chodím do kina alebo na prechádzku do prírody.“ Rada si pustí aj muziku od interpretov ako Majk Spirit, Halsey, Queen alebo Twenty One Pilots. Ak neuvidíte vyšportovanú Trenčianku v posilňovni, nájdete ju na bicykli či inline korčuliach. Radosť jej robí aj cestovanie. „Najviac ma očarilo Španielsko vždy sa tam rada vraciam, pretože sú tam milí ľudia, dobré jedlo a krásne pamiatky.“ Dobré jedlo však vyhľadáva i u nás. I napriek jej dokonalej postave si občas rada dopraje bryndzové halušky. Veď kto by im odolal!?

Foto: Adam Suchánek

 

Foto: Adam Suchánek
Make-up: Martina Krupčíková

Určite vás zaujmú “jej kolegyne”:

Vychádzajúca hviezda: Denisa
Vychádzajúca hviezda: Kristína
Vychádzajúca hviezda: DJ Laty

Facebook Comments