Odkedy sa venujete hudbe profesionálne?
Vždy som to chcel robiť naplno, lebo nepoznám vec, ktorá by ma napĺňala tak ako hudba, či už tvorivý proces v štúdiu alebo neuveriteľná energia na pódiách s ľuďmi. Výpoveď z regulárnej práce som dával približne pred 5 rokmi. Trvalo to, kým som začal „dýchať“, ale som tu.

Aký okamih vo vašej kariére považujete za zlomový?
Asi ten, že som sa nikdy nenechal zlomiť neúspechmi a ani si od niektorých ľudí vsugerovať, že hudbou nebudem môcť žiť naplno. Tých momentov, kedy som rozmýšľal o tom, či to má význam a či to dokážem, bolo veľa, ale vždy u mňa vyhral vnútorný hlas, ktorý ma hnal dopredu. Mal som trošku rozdielnu situáciu od väčšiny kolegov, keďže v momente, keď som sa rozhodol, že chcem hudbu robiť naplno, som už mal ženu a malého syna. Nebolo to jednoduché a ďakujem hlavne svojej žene, bez ktorej by som dnes nemohol robiť to, čo naozaj milujem.

Máte za sebou celý rad úspešných spoluprác (Kali, Ben Cristovao, Separ, Vladis, DJ Wich, Veronika Strapková). Je na česko–slovenskej scéne nejaký umelec, s ktorým túžite dať song?
Vážim si každú jednu spoluprácu, ktorú som kedy spravil a takisto ľudí, ktorí ju spravili so mnou. Aktuálne mám také, po ktorých som vyslovene túžil, už spravené. Ale je tu stále veľa ľudí, s ktorými by som niekedy rád spravil skladbu, napríklad s Egom alebo Rytmusom, na tých som vyrastal.

SÚŤAŽ NÁJDETE NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE

Pozor, končí vo štvrtok 20.6.2019 o 14:00

 

Facebook Comments