Stránka brightside.me sa na to pozrela trochu dôkladnejšie, a pripravila výber tých najbizarnejších manželstiev, ktoré v ostatných rokoch vznikli.

David Alan Sikorski
Lifestylový editor zo San Francisca si zobral nevestu doslova na zjedenie. Jeho voľba padla na šťavnaté burito, s ktorým mu fotografka zvečnila celú svadobnú sériu. Bláznivý ženích na vysvetlenie tohto kroku uviedol, že „Je to moja jediná pravá láska“. David priznal, že bolo stresujúce vidieť, ako sa všetci okolo sobášia a majú deti. Do svadby mal jedine prácu. Teraz nie je sám! Ako nakoniec skončila pani Sikorská si ani netrúfame odhadnúť.

View this post on Instagram

🌯🖤#valentinesday

A post shared by David Alan Sikorski (@david.sikorski) on

Davecat
Stretli sa v roku 2000 v jednom klube. On fanúšik hentai a erotických real dolls, ona silikónová kráska umelého pôvodu Sidore Kuroneko. Davecat sa považuje za aktivistu ohľadom podobných alternatívnych vzťahov.  Priebeh svadobnej noci si vieme predstaviť.

Foto: twitter.com/Davecat/

Erika „Aya“ Eiffelová
Bizarné lásky sa nevyhýbajú ani ženám. Táto bývalá vojačka si zvolila za svoj romantický objekt túžby známy oceľový parížsky kolos – Eiffelovu vežu. Prvé stretnutie sa uskutočnilo v roku 2004, „obrad“ v roku 2007. O dva roky neskôr sa Erika vyznala, že tento vzťah ju posilnil. Najnovšie už prešla Erika od chladnej konštrukcie k živému mužovi, ktorý jej pomohol stať sa lukostrelkyňou svetovej triedy. Keď je láska úprimná, tak na vzhľade nezáleží. Erika rovnako ako Davecat sa zaoberá propagáciou lásky k neživým predmetom.

Kevin Nadal
Malý profesor psychológie v tom má jasno, koho má najradšej. Pre istotu si zobral sám seba.

Tracey Eminová
Britská umelkyňa sa o vernosť svojho manžela báť nikdy nemusí. Podľahla čaru chladného mohutného kameňa. Svoj áno mu povedala vo svojej záhrade vo Francúzsku. V jednom rozhovore ho označila za „kotvu“ s ktorou sa môže stotožniť, a našla v ňom duchovné spojenie.

Akihiko Kondo
Možno predbehol svojim láskyplným činom budúcnosť o desiatky až stovky rokov. Jeho vyvolenou je totiž ženský hologram. Svojou svadbou s virtuálnom manželkou Hatsune Miku  v roku 2018 rozprúdil debaty na celom svete. Právne nie je samozrejme takýto sobáš platný.

Pascale Sellicková
Túto lásku dokáže celkom aj pochopiť. Hlavne ráno, keď zazvoní otravný budík.  Pani Pascale si zobrala perinu.  Je presvedčená, že pre šťastie nemusíte byť vo vzťahu s ľudskou bytosťou.

View this post on Instagram

So excited about my upcoming duvet wedding!

A post shared by Pascale Sellick (@pascalesellick) on

Aaron Chervenak
Povýšil moderné technológie z užitočnej veci na objekt lásky. Svoj milovaný (či milovanú?)  smartfón tak môže mať stále pri sebe. Obrad síce prebehol v Las Vegas 20.5. 2016, ale manželstvo nie je uznané.  Aaaronovi želáme veľa mobilného šťastia, aby sa mu inteligentný telefón nerozbil a bol stále rovnaký aj po aktualizácii operačného systému. Prípadný rozvod bude prebiehať hodom proti stene?

 

Mohlo by vás zaujať:

Usmievate sa na fotkách? Budete mať lepšie manželstvo
Pozrite si nadupanú svadbu snov: Pán a pani Rokenrolovci!

Facebook Comments