Pre niekoho inšpiratívne, pre iného možno aj záchrana intímneho života. V každom prípade je dobré mať prehľad. Zatiaľ čo psychológovia bijú na poplach, že sme stále viac samotárski a nenadväzujeme dlhodobé vzťahy, ženy sa tak trochu radujú. Byť slobodná a bez záväzkov už nie je vnímané ako niečo negatívne. Môže sa neviazane zabávať a dopriať si toľko sexu, koľko sa jej ráči. Rok 2019 tak zrejme bude o neviazanejšom sexe, nových dobrodružstvách a spoznávaní doteraz nepoznaného. Ak ste sa už teraz začali tešiť na poriadne zvýšenie vášho skóre, trochu pribrzdite. Viaceré prieskumy ukázali, že sme to práve my muži, kto nezvláda sexuálnu neviazanosť a polyamoriu, a to aj napriek tomu, že sme iniciátormi práve my.

Viac swingers a neviazanosti
Trošičku domotané? Vôbec! Samozrejme, je pravda, že jednorazovka je vždy jednorazovka. No ak to s ňou bolo iné a možno by to stálo aj za druhý pokus, môžu sa doterajšie stereotypy otočiť a okúsime trpkú medicínu, ktorú sme im doteraz servírovali. Ak už ju máte dávno doma a spokojne sa usmievate, že vás sa niečo takéto netýka, opäť sa zbytočne neradujte. To, že doteraz mlčala a tvárila sa, že je všetko v najlepšom poriadku, neznamená, že to tak naozaj aj bolo. Keď z okolia vypozoruje, že občasná swingers párty alebo dovolená „bokovka“ je niečo normálne, vyskúša to navrhnúť aj doma. Vaše počiatočné nadšenie sa však môže razom zvrtnúť na peklo na zemi.

Pomôcky pre mužov
Sexuálne hračky sú už takou obohranou témou, že by vám zrejme ani len nenapadlo, že sa do sexuálnych trendov niekedy dostanú. Opak je pravdou. Biznis so sexuálnymi pomôckami stále drží kormidlo a aj na tento rok diktuje, čo a ako by nás malo zabávať. Ženy z toho vyšli pomerne dobre. V kurze by mali byť najmä stimulátory na klitoris a materiály, ktoré sú na dotyk čo najpríjemnejšie. Rôzne ženské masturbátory už dnes vôbec nevyzerajú ako masturbátory a aj v tomto trende by sa malo pokračovať. My muži, teda tá konzervatívnejšia časť z nás, zrejme až tak z predpovedaných sexuálnych trendov na rok 2019 nadšená nebude. Vraj by sme sa konečne mali zbaviť nezmyselných okov zaujatosti a oddať sa sexuálnym hračkám na sebaukájanie. Ak vám teda pred kamarátmi zo skrine vypadne vibrátor na masírovanie prostaty, pokojne ho zodvihnite a vráťte na miesto. Veď sa nič nedeje.

foto: shutterstock.com

Umelé
Všetky trendy na rok 2019 sa točia okolo akéhosi uvoľnenia. Keďže ju by malo byť problematickejšie udržať doma a my muži by sme sa mali viac venovať sexuálnym pomôckam, je pomerne logické, že umelé panny akosi narastú na popularite. Zatiaľ čo donedávna bola nafukovacia dáma bizarným riešením vašich sexuálnych túžob, veď kto by chcel mať sex s balónom, dnes sú tieto pomôcky až strašidelne realistické, dokonca funkčné. Vývoj ide nezastaviteľne vpred a sex s umelou pannou už nie je ďaleko od toho reálneho. Pre niektorých takýto zážitok prekonal ten  prirodzený. Nemožné? Spomeňte si na tých úchylnejších z nás, ktorí majú problém nájsť dobrovoľnú obeť. Prípadne na tých, ktorým traumu spôsobuje rýchlosť ich výkonu.

Vyrazte do bordelov budúcnosti
Ak majú byť jedným zo sexuálnych trendov na tento rok umelé sexuálne robotky, potom sa môžeme pripraviť aj na nárast popularity sexturizmu. O bordeloch, kde ženy vystriedali silikónové panny, sme písali. V tejto téme je to dokonalé riešenie na akúsi testovaciu jazdu. Predsa len, zaplatiť okolo tisíc eur za realistickú sexuálnu pannu, to si vyžaduje osobnú skúsenosť a podrobnejší prieskum trhu. Vycestujte preto niekam vyskúšať sex so sexrobotom budúcnosti. Napríklad do Barcelony či Paríža.

Inteligentné ukojenie
Technológie neobchádzajú ani spálne a všetky tie divočiny, čo v nich stvárate. Umelá inteligencia preniká do sexu s rovnakou vervou ako do všetkých ostatných oblastí života. Vibrátor napojený na aplikáciu vyhodnocujúci sexuálne potešenie na základe analýzy, schopný nastaviť presný a dôsledný priebeh masturbácie, aby zaručil orgazmus za každých okolností, znie maximálne asexuálne. V praxi však nudný popis svojej existencie „umelák“ premieňa na spokojné vzdychy. Ako to pomôže nám mužom? Je to dobrý darček pre ňu, prípadne pre tých, ktorí sa rozhodnú pošliapať škatuľkovanie a vrhnú sa do sveta sexuálnych hračiek pre mužov. Ak sa umelá inteligencia dostatočne rozvinie, umelé panny budú robiť zázraky. Dovtedy však, ideálne v páre, skúste vyskúšať niektorú z fitnes aplikácií určených na zlepšenie sexuálneho výkonu. Vraj keď bude podľa aplikácie pravidelne zatínať svalstvo lásky, dokáže vám ho oveľa blaženejšie vymasírovať.

 

Mohlo by vás navnadiť:

Sem na filmy pustia iba dospelých
O akých miestach na sex snívajú neverné ženy?
Ako sa správať na rande s pornoherečkou?

Facebook Comments