Patrí do takzvaného Holandského Karibiku, je súčasťou záveterných ABC ostrovov a najmä je mimo takzvanej Hurikánovej aleje. Ostrov Bonaire je spomedzi svojich susedov Aruba a Curacao najmenej známy, a to je jeho najväčšia prednosť. Ideálne miesto na šnorchľovanie a potápanie ponúka okrem úchvatnej prírody a ideálneho podnebia aj poriadnu dávku luxusu. Rezort Harbour Village Bonaire je snom tých najnáročnejších milovníkov súkromia, dokonalých služieb a relaxu.

Súhra dokonalostí
Prestížne ocenenie od World Travel Awards je len špičkou ľadovca luxusného päťhviezdičkového prístavu. Honosné záhrady, vo vánku ležérne sa hojdajúce palmy, rozprávkovo biely piesok sú akousi kulisou perfektných služieb rezortu a jedinečného relaxu, ktorý ponúka. Samozrejmosťou sú adrenalínové aktivity v divokej prírode ostrova či plavby za životným potápačským zážitkom. Výber je na vás. Rovnako ako to, v akom pomere si počas pobytu namiešate aktivity s lenivým relaxom.

foto: harbourvillage.com

Mladý projekt
Harbour Village Bonaire je pomyselným dieťaťom španielskeho inžiniera a venezuelskej architektky. Dvojica sa počas plavby Karibikom dostala na ostrov viac-menej náhodne, no očaril ich natoľko, že sa tu rozhodli vybudovať biznis najvyššej kvality. Darí sa im to už celé tri desaťročia. Nízky vek rezortu je tiež jeho prednosťou.

Úroveň premier!
Za najluxusnejšie sú v rámci rezortu považované Premier Beachfront suity zariadené v koloniálnom štýle, doplnenom o francúzske dvere a okná. Priestranné miestnosti sú krásne slnečné, ponúkajú maximum pohodlia a ich vybavenie má všetko, čo potrebujú pre svoj pobyt aj tí najnáročnejší hostia. Špecialitou je terasa, ktorá okrem tradičného posedenia so slnečníkom ponúka ležadlá na opaľovanie, ale aj „hammak“, teda sieť na ležanie. Ráno vás tu namiesto budíka preberie šum mora.

foto: harbourvillage.com

Ostanete v maríne?
Prístav v názve rezortu nie je náhodný. Luxusná marína vám umožní priplaviť sa na prepychovú dovolenku vlastnou luxusnou jachtou. Maximálny možný komfort je prirodzene zabezpečený aj tu. Kotviť môže až šesťdesiat jácht s dĺžkou do 45 metrov a jedna super jachta do 73 metrov. Marína ponúka vlastnú pláž, reštauráciu a bar, bazén, ale aj fitnescentrum. Ak teda preferujete pobyt na vlastnej jachte, nie je problém.

Foto: harbourvillage.com

Poďte s nami ešte chvíľu cestovať:

Sedem tajomstiev Lomboku
Pre niekoho je to job snov

Facebook Comments