Ak ste milovník, majstrovstvo slova máte zrejme zvládnuté. No používate dosť otáznikov a poznáte ich silu?

Pravdepodobne ste sa už stretli s tým, že predohra zaručuje dobrý sex. Ak ju totiž správne naštartujete, môže ju ukojiť aj stredne obstojný výkon. Aj v magazíne BREAK ste už čítali, že dĺžka ideálneho sexu je okolo dvadsať minút vrátane predohry. Ak to trvá dlhšie, prestane ju to baviť, aj keby ste mali božský penis.

Opäť komunikácia?!
Majstrovstvo predohry? Tipov a trikov bolo rozpovedaných toľko, že už ich ovládajú aj pubertiaci. Ak ich nemáte v malíčku, zrejme ste slabo pátrali alebo sa nezaujímali. Na jednu špecialitu sa však často zabúda – začať si ju pripravovať už hodiny predtým, než vôbec príde na predohru. Ako? Rozprávaním sa o sexe. Áno, narážky  zrejme dobre ovládate a viete podľa nich veľmi rýchlo vyselektovať tie, s ktorými bude zábava a s ktorými zabíjate čas. Majstrovstvo je v správne položených otázkach.

Pátrajte
Kto sa pýta, veľa sa dozvie. A kto veľa vie, bude to mať v živote jednoduchšie. V sexe je to rovnaké. Na prvý pohľad zrejme nikdy netrafíte, čo ju baví a čo jej chutí. Mnohé to dokonca samy nevedia, preto je vhodné pýtať sa, najlepšie priamo. Aké sú tvoje tajné sexuálne fantázie? Premýšľala si už nad trojkou? Mala si už sex so ženou? Chcela by si? Takto je to naozaj jednoduché. Ak rozhovor po odpovedi správne rozviniete, získate tým poriadne veľa.

Počúvajte!
Dostaňte sa jej do hlavy. Ak viete počúvať a premýšľate o tom, čo vám hovorí, pomerne s istotou budete vedieť, čo na ňu v posteli platí a čomu sa vyhnúť. Máte v obľube drsnejší slovník? Je to rozhodne príjemné spestrenie, no ak natrafíte na slušnejšiu a počastujete ju v posteli tým, že je to lacná suka, môže ostať sucho ako na púšti a vypočujete si uplakaný hysterický monológ o tom, aký hajzel ste. Ak sa vopred spýtate, či sa jej takéto veci páčia a radikálne ich odmietne alebo zahanbená uhne pohľadom, viete, že si máte radšej zahryznúť do jazyka. Rovnako je to s análom, vyvrcholením do úst, sexom pri svetle, zvodnou bielizňou a mnohými ďalšími vylepšeniami.

Predohra predohry
Pýtať sa na sexuálne fantázie je forma nenápadnej, ale účinnej predohry. Samozrejme, poriadne dlhej. Začnite túto odvážnu debatu plnú otázok o jej tajných sexuálnych túžbach už počas dňa cez správy a večer sa vám sama naservíruje ako luxusná večera. Ak vám napíše, že jej už párkrát napadlo, že by si to rozdala s nejakým neznámym chlapíkom, nemusíte sa nutne prezliekať za náhodne okoloidúceho inštalatéra. Stačí, ak zopár dobre mierenými otázkami rozviniete jej fantáziu. Naštartujete ju tým na večer, budete s ňou mať menej práce a vy si viac užijete.

Objavte to v nej
Skúšate to, no lezie to z nej ako z chlpatej deky? Správne, nie každá sa chytí a bude spolupracovať. No je dosť takých, ktoré samy poriadne nevedia, čo ich vzrušuje a čo sa im páči. V takomto prípade musíte zvoliť správnu taktiku. Začnite priamou sexuálnou otázkou a choďte nenásilne do detailov. Netlačte však priveľmi na pílu. Kombinácia rozprávania o tom, čo a ako by ste s ňou robili a otázok, ako by sa jej to páčilo a čo to s ňou robí, v nej môže prebudiť dračicu. V konečnom dôsledku tým pomôžete obom stranám. Vy si poriadne užijete a ona bude konečne
skutočne uspokojená, pretože v sebe prebudila „zvrhlicu“, ktorá presne vie, čo sa jej páči, po čom túži. Doslova ideálny scenár!

Možnosť voľby
Na dobre mierené otázky nie je neskoro ani počas samotného tanca lásky. Chcete si to odložiť na jej prsia alebo rovno do úst? Nechcete byť však za hulváta a odplašiť ju, lebo stojí aj za opakované radovánky? Spojte v otázke pochvalu s možnosťou výberu. Si taká úžasná, môžem sa ti spraviť na tie nádherné prsia alebo rovno do úst? Aj keď vám to možno teraz príde úsmevné, v daný moment
serióznejšia a účinnejšia otázka nebude. Dokonca na priamo položenú otázku s možnosťou výberu dostanete priamu odpoveď. Ak majú na výber, cítia sa dôležito a neohrozene. Vy dosiahnete, čo chcete a vyhnete sa neželanému scenáru.

Trénujte
Zhrnuté, podčiarknuté, priamym pýtaním sa dostanete k radovánkam podľa vášho gusta a možno v nej prebudíte divožienku, o ktorej ani sama nevedela, že v nej drieme. Avšak ako so všetkým, aj šteklivé otázky chcú tréning. Musíte vedieť vycítiť správny moment a dokázať nájsť hranicu, ktorú pre úspech neprekročiť. Ak jednej priamo napíšete, že od nej chcete orál a ona vám odpíše, že sa nevie dočkať, druhá sa môže uraziť, že ju máte za lacnú, aj keď ho už v ústach mala nespočetnekrát.

Foto: shutterstock

Čítanie pre dospelých:

Ženský orgazmus neslúži iba k rozkoši

Čakať so sexom až do svadby sa nevypláca

 

Facebook Comments