Tu prebieha v čase od 14. – 17.3.2019 medzinárodná výstava Motocykel a Boat Show. Vystavovatelia priniesli ukázať aj pár noviniek.  Tie sú oblasti cestných a športových motoriek, trojkoliek, štvorkoliek aj lodí. Konkrétne značky a modely nebudeme menovať, lebo najlepšie bude, ak si ich sami prídete poobzerať. Hoci sa na veľa motoriek sadnúť nedá,  minimálne vo fantázii vám už bublajú medzi stehnami.

Hostesky na pekelných strojoch
Počas otváracieho dňa ich nebolo vidieť veľa, ale tajne dúfame, že počas víkendu bude mať každý stánok pár mladých kočiek. Jedna japonská značka sa pochlapila, a zvodné hostesky dala od začiatku. Príjemnou novinkou celej akcie je súťaž Miss Motocykel.

Boat show
To je názov sprievodnej výstavy zameranej na milovníkov vodných ciest. Po rokoch vystavovatelia upustili od veľkých jácht a skôr pritiahli tie menšie lode a člny, ktoré vieme viac využiť na našich riekach a jazerách. Na prízemí je dokonca napustený bazén, kde sa môžu návštevníci zoznámiť s paddleboardingom.

Vítaným spestrením celej výstavy je aj pár štvorkolesových veteránov amerických značiek. Ich nablýskané kapoty navodia príjemnú nostalgiu čias, keď autá ešte mali dušu a poctivú výrobu.  Kto má záujem si vyskúšať ebajk, pre toho je tu pripravená ohradená testovacia dráha. A k tomu si vyhraďte čas na sprievodné programy – napr. kaskadérska šou, motocyklové a korčuliarske ukážky. Ak si potrebujete niečo dokúpiť do výbavy, všetko je len otázkou hrúbky peňaženky. Bundy, prilby, chrániče, topánky, vesty, tričká, rukavice … výber je viac ako veľký.  Najneskôr počas víkendu sa tu určite zastavte.

Foto a video: ms

V jednej stope pokračujeme:

Zásady prežitia pre motorkárov: Motorka nemá prednosť
Motorka budúcnosti: Nespadnete z nej a ani nebudete potrebovať prilbu!
Lazareth LM 847. Motorka, auto a monštrum v jednom

 

Facebook Comments