Pozvala vás na svoje narodeniny, oslavu alebo párty, ale neviete, aký dar by ju potešil a možno viac navnadil na trochu spoločnej romantiky? Nikdy nie je neskoro na dobrú inšpiráciu. Aby ste ale neuviazli v obrovskej pavučine, inšpirujte sa najšími tipmi na najlepšie darčeky pre ňu.

Vzájomné zoznámenie je základ dobrého výberu

Najprv musíte spoznať jej vkus, to aké chute či vône má rada, a pozorne si všímať, po čom túži. Ak ste na začiatku dôverného vzťahu, zrejme ste všetko ešte nepostrehli a príjemné zoznámenie len prebieha. Nevadí, aj o rok budete mať príležitosť prekvapiť niečím iným. Našou aktuálnou ponukou však nič nepokazíte!

Klasika

Dovoľujeme si tvrdiť, že každá jedna žena je založená rodinne, dokonca môže mať aj deti, kde nesmiete zabudnúť ani na peknú hračku. V takomto prípade by mal byť ale aj samotný dar pre vašu milovanú  rodinný. Možno obraz s členmi rodiny, alebo spoločenská hra, kde sa spolu všetci zabavíte.
Darčeky pre ženy by mali byť naplnené aj láskou a jemnosťou. S týmito slovami sú spojené samozrejme kvety. Vieme, že je to klasika, ale tá u žien jednoducho nesmie chýbať! Vďaka kreatívnym kvetinárom a kyticiam na vás partnerka určite nezabudne.

Choďte na dovolenku

Môže ísť o obľúbené rekreačné stredisko v našom regióne. Relax a kozmetické procedúry ženy jednoducho milujú. Čo by ste ale povedali na nádhernú dovolenku pri mori? Aj toto je jedna z možností, ktorá, aj keby ste si mohli myslieť pravý opak, váš účet nezruinuje. Skúste sa ponúknuť, že si odpočiniete spolu. Ceny last minute termínov a dovoleniek v sezóne alebo mimo nej, sú naozaj dostupné. V každom prípade je prekvapenie vo forme cesty do zahraničia naozaj originálne!
Priateľka bude môcť spoznať a vidieť iný svet, kultúru, architektúru a históriu slávnych miest vlastnými očami. Preto, ak naozaj neviete, čo darovať svojej žene, potom vám v tomto prípade dôrazne odporúčame využiť túto možnosť.

Zaplaťte jej autoškolu

Čo iné môže byť kreatívnejšie, ako dar v podobe možnosti absolvovať autoškolu a získať tak vodičské oprávnenie? Pre mnohé ženy je to v rámci danej sumy niekedy dosť nereálna predstava, preto sa jej týmto darčekom určite zavďačíte. To už je ale vo vzťahu zrejme iný level, pretože o sebe viete navzájom viac a myslíte si, že by to vašej partnerke naozaj pomohlo.

Skočte si spolu za adrenalínom

Ľudia sme rôzni, a preto sa vždy na klasické dary spoliehať nemôžete. Niekedy je to viac menej o zážitku, ktorý vám zostane v pamäti až do konca života. Adrenalín v podobe bezpečného tandemového zoskoku, môžete dopriať svojej priateľke tiež.
S tandem pilotom sa v lietadle dostanete do potrebnej výšky. Potom padáte voľným pádom, približne 50 sekúnd v rýchlosti 200 km/h a ďalej bezpečne letíte približne osem minút s padákom až do bezpečného pristátia. Elita medzi profesionálni vám pomôže prekonať počiatočný strach a odhodlanie zažiť vo svojom živote konečne niečo vzrušujúce!

Možností je samozrejme viac, šperky, luxusný parfém, hodinky a iné doplnky. Niekedy je to ale o správnych rozhodnutiach a zmysluplných veciach, ktorými naše odporúčania rozhodne sú, tak sa skúste o tom presvedčiť, ide predsa hlavne o potešenie a vyčarenie milého úsmevu na jej tvári.

Facebook Comments