Zvodná dračica a talentovaný kameraman ponúkajú sexi video, z ktorého sa vám roztrasú kolená a túžba prerazí strop. Dvojica sa spoznala počas reality show Ostrov, no ich životné cesty sa spojili až o dva roky neskôr v jednom z bratislavských klubov. Že medzi Dominikom a Annie je zvláštna chémia potvrdzuje aj video, o ktoré sa postaral Dominik. “Točili sme počas spoločného víkendu na hoteli. Obaja sme si chceli vyskúšať takýto štýl videa. Ja ako kameraman, Annie ako modelka,” vysvetľuje autor.

Sexi video s vtipným backstageom

Počas nakrúcania zažil odvážny párik množstvo vtipných situácií, počas ktorých sa viackrát ocitli polonahí a vymknutí pred hotelovou izbou, boli podrobení skúmavým pohľadom hostí, keď po chodbách chodili len v spodnom prádle a vtipne, podľa slov autora videa, pôsobila hotelová izba po divokom víkende. “Vyzeralo to, akoby tam kalilo 20 ľudí. Všade jedlo, rozhádzané prádlo a oblečenie.”

Máme zostať naladení

Dvojica, ktorá rada experimentuje priznáva, že ide čisto o sexi video zážitok, v ktorom netreba hľadať hlbšiu myšlienku. “Mali sme chuť také niečo natočiť, tak sme to spravili,” povedal Dominik. Zároveň dodal, že odmieta, že by svoju priateľku akokoľvek predával, či ju ponúkal iným videoproducentom. Ide o prezentáciu dvojice ako kreatívneho celku. Dôkazom majú byť ďalšie experimentálne videá, ktoré budú zamerané na módu, či cestovanie.

Video experience weekend with ma girl 🙂 from Dominik True Tuk on Vimeo.

Mohlo by vás zaujímať:
Doutzen Kroes je anjelik a amazonka v jednom tele

Facebook Comments