Sexturizmus môže mať aj sofistikovanejšiu formu, než v Thajsku riskovať, že narazíte na ladyboya. Zoberte ju na výlet do USA a tam sa preleťte. Na dvojmotorovom malom lietadle. A majte sex v oblakoch.

Napadlo vám niekedy ako „to“ chutí počas letu? Áno, ste distingvovaný a slušne vychovaný, no najmä ste tento úchylný nápad zamietli, pretože je na palube veľmi veľa ľudí. A to jediné miestečko, kde by ste mohli mať súkromie, je až klaustrofobicky malé. Nezúfajte však. V USA sú aerolinky, ktoré ponúkajú lety pre milencov. A tešia sa veľkej popularite.

35+, ale aj veriaci

Aké je súložiť v niekoľkokilometrovej výške počas letu, si môžete vyskúšať vďaka spoločnostiam Flamingo Air z Ohio alebo Love Cloud z Las Vegas. Lietajú malými dvojmotorovými lietadlami Piper Cherokee 6 a Cessna 421, ktoré sú špeciálne upravené na potreby mileneckého biznisu. Kapacita lietadla je sedem pasažierov, no z drvivej väčšiny využívajú lety dvojice. Najčastejšie ide o manželské páry tridsaťpäť plus, ktoré potrebujú rozdúchať plamienok vášne, trpiaci pre vkrádajúci sa stereotyp. „Zachránili sme nie jedno manželstvo,“ pochválil sa Andy Johnson, majiteľ a zakladateľ Love Cloud. Medzi zákazníkov však patria aj náboženské skupiny či milovníci trojky.

Podľa pravidiel

Medzinárodné letecké pravidlá prikazujú, že počas letu musia byť pasažieri pripútaní počas vzletu, pristávania a rolovania. Inak sa môžu voľne pohybovať po kajute. Pilot je od pasažierov oddelený zástenou. Lety trvajú do hodiny a pol, podľa želania zákazníkov. Letová hladina je vo výške približne tisícšesťsto metrov.

Nie sme bordel!

Šialený biznis vám môže prísť ako poriadne nemorálny. Majiteľ Flamingo Air David MacDonald však odkazuje: „Nie sme lietajúci nevestinec!“ Nevšedné turbulencie počas letu môžete zažiť, ak máte na účte zbytočných približne 950 eur, ak sa rozhodnete pre hodinu a pol dlhý let.

Mohlo by vás zaujímať:
Humvee bude lepšie odolávať projektilom
Blackbird skončil svoj let pred dvomi dekádami

Facebook Comments