„Radšej si podrežem žily, než aby som hral v ďalšej Bondovke,“ povedal ešte minulý rok aktuálny predstaviteľ agenta 007. Nakoniec ho producenti dokázali prehovoriť aj k účasti na ďalšej bondovke. Daniel Craig doslova nenávidel náročné a brutálne podmienky pri natáčaní jednotlivých filmov.

„O piatej vstával, o šiestej bol v maskérni, na pľace o siedmej a potom desať až dvanásť hodín natáčal,“ vravel jeden z pracovníkov štábu. A nevyhol sa ani mnohým zraneniam.

Daniel Craig prekonával muky

Pri natáčaní  svojej prvej Bondovky Casino Royale,  stratil vďaka úderu do hlavy dva zuby. Práca na Quantum of Solace mu priniesla osem stehov na líci a dokonca jednej z akčných scén stratil časť zo svojho prsta. Z jeho najlepšie oceňovanej bondovky Skyfaal si odniesol vykĺbené rameno a vykĺbenie kolena zase prekonával v poslednom príbehu agenta 007, Spectre.

Diváci práve Danielove nasadenie ocenili a na plátne, hlavne pri akčných scénach to jednoducho bolo pri každej z jeho štyroch Bondoviek vidieť.

Anglický herec dokonca pôsobil vo filmoch ako zdatný šofér a pritom v súkromí sám seba považuje za sviatočného jazdca. Sám herec vravel ,že bez automatickej prevodovky nevie pohnúť s autom.Pre rolu všetko! Najnovšia Bondovka by mala mať premiéru tento rok no zatiaľ sa nevie jej oficiálny názov.

Zahrá jednoducho všetko

Daniel Craig je ale všestranný herec, to dokázal už mnohokrát. Komickú polohu zvládol vo filme Logan Lucky a nejedenkrát pred tým presvedčil o svojom umnom charakternom herectve. Stačí si spomenúť jeho role vo filmoch Prekliata láska, Hlasy v hlave či Po krk v extáze.

Daniel Craig prekonal pri natáčení množstvo zranení. Foto: facebook

Splnil sa mu dokonca aj sen pracovať so Stevenom Spielbergom na filme Mníchov či byť na pľace so svojím hereckým idolom Harrisonom Fordom pri natáčaní filmu Kovboji a votrelci. Pri práci na filme Dom snov, sa pred siedmymi rokmi zaľúbil do známej herečky Rachel Weisz, krátko na to sa aj vzali a doteraz tvoria manželský pár.

Titulné foto: Facebook : Daniel Craig

Mohlo by vás zaujímať:

Zúrivý Venom Tom Hardy

 

 

Facebook Comments