Súťaž

Chcete vyhrať 2 vstupenky na originálnu šou a zažiť vidieť exotické prevedenie kung-fu doplnené kúskami berúcimi dych? Zapojte sa do súťaže na našom Facebooku.

V tradičnom kláštore pod svätou horou Song Shan v Číne praktizujú mnísi Shaolin kung-fu cvičenia na ovládanie energií v ľudskom tele. Za vyše 1500 rokov sa z nich stali majstri v tomto zen-budhistickom umení, ktoré momentálne vedie 75-ročný majster kláštora.

Spoznať tento tajomný svet čínskej filozofie a mytológie, princípy zen-budhizmu a obratnosť tiel môžete aj vy prostredníctvom ich vystúpenia.

Majstrovské cvičenie kung-fu a qi gong počas 2-hodinového predstavenia prekvapí aj unikátnymi kúskami, ako sú drvenie dlažobných kociek na tele, tlačenie ťažkých bremien oštepom... Uvidíte aj, ako je možné hodiť ihlu cez sklo.

Zručnosti shaolinských mníchov videlo už vyše troch miliónov divákov na štyroch kontinentoch, no objavili sa aj v šou Thomasa Gottschalka, Jay Lena a Davida Lettermana.

Na Slovensku sa predvedú spolu v ôsmich mestách počas siedmich dní. Každá šou bude sprevádzaná slovenským komentárom, takže pokojne so sebou zoberte aj deti.

 

Facebook Comments