Skutočná Afrika. Aj takto lákajú švédski majitelia na ich privátny dovolenkový ostrov Thanda. Tanzánsky ostrov je však trochu iná Afrika. Skôr by sme povedali „africké nebo“. Snehobiely piesok, blankytné more a západy slnka hrajúce všetkými farbami. K tomu dokonalé súkromie a celá plejáda relaxačných činností.

Thanda to sú dobrodružné chatky

thnada

www.thandaisland.com

 

Na ostrove sa nachádza jedna luxusná vila a dve malé tradičné tanzánske vilky, banda. Hlavná vila bola pôvodne postavená ako súkromné dovolenkové sídlo. Najvýstižnejšou charakteristikou je priestor. Päť klimatizovaných izieb sa pýši king size posteľami, z ktorých máte prístup priamo na pláž. Správne, priamo z postele. Vila tiež ponúka akvárium, luxusné piano, zbierku vín, plavecký bazén so sklenými stenami a 180-stupňový výhľad na oceán z obývacej miestnosti.
Aj keď to znie trochu zvláštne, oveľa populárnejšie sú bandá. Ubytovanie v štýle Robinson Crusoe má jednoducho svoje čaro. Naviac, ak ponúka na rozlohe približne sedemdesiat metrov štvorcových dve izby s obrovskou kúpeľnou. Celý interiér a doplnky sú ručnej výroby z lokálnych prírodných materiálov.

Za žralokmi

thnada

www.thandaisland.com

 

Hostia majú počas pobytu k dispozícii tím zložený zo šéfkuchára, komorníkov, hostesiek, chyžných, barmana a kokteilového barmana, inštruktorov na päť vodných športov, sprievodcu na rybolov a SPA terapeuta.
V ponuke aktivít je okrem tradičného plachtenia, kajakovania či moderných pádlovacích športov veľmi populárne plávanie so žralokmi veľrybími a korytnačkami. Šnorchlovanie a škola potápania sú zahrievacím kolom k týmto atraktívnym aktivitám. Ak hľadáte skôr niečo doslova lenivé, môžete sa vybrať na plavbu okolo ostrova či rybolov.

Facebook Comments