Ponúknuť funkčný pekný dizajn nie je práve najľahšie. Možno aj preto sú tie najkrajšie technohračky práve od prémiových značiek. Jednou z nich je aj Bang&Olufsen. Z ich dieľne prišiel prenosný Bluetooth reproduktor Beoplay P2. Definícia čistoty.

Reproduktor bez tlačídiel

reproduktor Beoplay P2

Beoplay P2 má rozmery 140 x 80 x 28 milimetrov, je teda príjemne veľký do ruky a dokonca ho vopcháte aj do vrecka voľnejších nohavíc. Vadiť by vám nemala ani váha 275 gramov. Z čoho budete doslova nadšený je dizajn. Reproduktor s tvarom pretianutého oválu pôsobí krásne čisto, je vyrobený z prémiových materiálov a má jediné tlačidlo. To je šikovne skryté pod logom výrobcu na spodnej strane zariadenia, ktoré je potiahnuté gumou, teda ho vôbec nevidno. Farebné vyhotovenia sú čierna, kráľovská modrá a pieskový kameň.

Zmoknutie mu nevadí

reproduktor Beoplay P2

Reproduktor ovládate dvojitým poklepaním po vrchnej strane, zatrasením alebo hlasom pomocou Google Assistant. Hlasové ovládanie nastavíte v aplikácii Beoplay. Nabíjanie je skrz USB-C veľmi rýchle, rovnako ako komunikácia so zdrojom hudby cez Bluetooth 4.2.
P2 má dva 15 wattové reproduktory a veľmi výkonný subwoofer. Batéria s kapacitou 2 200 mAh by vám mala vydržať desať hodín hrania, pri bežnej hlasitosti. Výrobca garantuje odolnosť voči prachu a postriekaniu vodou.

Facebook Comments