Kultúrny program Magio pláže počas nasledujúcich osemdesiatich dní ponúkne takmer dvadsať koncertov. Nebudú chýbať overené a populŕne skupiny ako aj jednotlivci. Na úplne novom pódiu svoje umenie predvedú napríklad Korben Dallas, Puding pani Elvisovej, skupina Ocean, Alebo DJ Vec či Hafner. Celkovo bude zastúpených šesť hudobných štýlov.
Kultúra sa na Magio pláži nezaobíde bez filmov. Bažant kinematograf tento rok dokonca ponúkne špeciálnu slovenskú premiéru, na ktorej by sa mal zúčastniť aj samotný režisér filmu. O koho pôjde? Všetko sa včas dozviete. Tajomstvom však nie je, že maratón filmových večerov potrvá päť týždňov, začína 17. júla a končí 20. augusta.

Športu zdar!

Užívať si leto bez športu je takmer nemožné. Preto ani tento rok na Magio pláži nebude chýbať beach volejbal a beach futbal, stolný tenis, petang alebo bedminton. Všetko zadarmo, no s nutnou rezerváciou vopred. Pre fanúšikov volejbalu a futbalu je pripravená špecialita v podobe jedinečného kremičitého piesku, ktorý sa používa na Svetovej beachvolejbalovej sérií.
Ak vás strhla trendy vlna behania môžete sa tešiť na komunitu Adidas Runner Bratislava a na svoje si prídu aj fanúšikovia skupinového cvičenia pod dohľadom skúsených trénerov

Magio pláž aj pre nadšencov technológií

Nadšenci technológií si prídu na svoje vo vylepšenej technolouge, ktorej partnerom je Samsung. Vďaka tejto spolupráci môžete na vlastnej koži spoznať výhody inteligentnej domácnosti a virtuálnej reality. Rozhodne je z čoho vyberať!


Pre aktuálne info sledujte web Magio pláže.

Facebook Comments