Paul o svojom synovi hovorí, že Kylan veľmi rád kreslí, maľuje, lepí, vyrába, strihá…jednoducho vytvára čokoľvek. Žiadny deň neprejde bez toho, aby niečo nevytvoril. Každá stena v dome je poznačená jeho umeleckými kreáciami. Paul sa miloval na svojho syna pozerať.

Celé to začalo, keď mal Kylan len 9 mesiacov. Začal kresliť vzory, krivky a bláznivé čmáranice. Vzory sa postupne stávali zložitejšie, moderné abstraktné umelecké diela sami o sebe. Otec začal premýšľať o tom, aké by to bolo tieto vzory vyfarbiť. Výsledok bol nádherný. Rozhodli sa teda spoločne pripraviť celú sériu takýchto obrazov.

Dnes má Kylan už 5 rokov. Obľúbeným darčekom k piatim narodeninám sa pre Kylana stala rezačka lepiacej pásky, ktorú malý umelec okomentoval so slovami: „Výborne ocko. Môžem si už sám odstrihnúť pásku bez toho, aby som ťa žiadal.“

Ak sa vám výtvory páčia, Paul Dodd vytvoril stránku, kde si ich môžete kúpiť http://www.redbubble.com/people/pauldodd. Prípadne dajte priestor svojim deťom, nech sa umelecky vyjadria a spoločne vytvorte ich čarbaníc moderné umenie.

Facebook Comments