Chodí spať inokedy

Možno sa naozaj s vami nechce pozerať na Hviezdne vojny a preto ide skôr spať. Väčšia pravdepodobnosť ale je, že má plné zuby vašej „ruky šmátralky“, ktorá ju pod paplónom navštevuje každú noc. Druhá možnosť je, že pozerá otravnú telenovelu vo vedľajšej izbe a čaká, kedy konečne zaspíte, poprípade rozmýšľa, koľko sedatív by vás uspalo.  

Vzbuďte jej záujem: Pokúste sa iniciovať sexuálne hrátky skôr ako o pol noci, keď sa k nej začnete zo zadu blížiť ako nejaký úchylák. Môže byť z toho frustrovaná a unavená.  Ak žena stráca záujem o sex, musíte mať skutočne dobré zvádzacie techniky. Nestačí jej povedať „Už je večer, ideme na vec“. Opýtajte sa, čo jej dokáže zdvihnúť libido a rozpáľte ju.

Chce zostať v jednej polohe

Ak to má ona celé „pod palcom“, je to zlé znamenie. Robí to z jednoduchého dôvodu, aby to mala, čo najskôr za sebou. Ak to berie ako domácu úlohu, zbystrite pozornosť. 

Vzbuďte jej záujem: Buďte iniciátor a nezabúdajte na vášeň. Dajte dole pavučiny z Kamasutry, ktorú máte v poličke dlhé roky a konečne si ju prelistujte. Je tam množstvo polôh, na ktoré by len tak rýchlo nezabudla. Dajte si stretko počas obedovej prestávky, v tomto čase majú ženy totižto najväčšiu chuť na sex.

Pýta sa: „Už si?“

V preklade to znamená: „Trvá ti to príliš dlho, mohol by si si pohnúť“. Veľa chlapov si myslí, že baby túžia po sexe, ktorý trvá 30 minút a viac. Omyl! Väčšina žien sa uspokojí s desiatimi minútami plus na začiatku nejaké to maznanie.

Vzbuďte jej záujem: Takéto dve slovíčka vás dokážu poriadne vystresovať a určite je ťažké dosiahnuť vrchol na požiadanie. Ak ste už blízko, usilujte sa získať jej pozornosť. „Hladkajte ju po tvári a udržujte očný kontakt, takéto spojenie je pre ženy účinný spúšťač libida,“ radí sexuálny terapeut Fleming, píše menshealth.com.

Odmieta orgazmus

Jedna vec je odmietnuť, aby vám spravila „fajku“, no ak už odmieta vlastné potešenie, ide o skutočne zlé znamenie. Ak sa vám radšej otočí chrbtom, na miesto toho, aby bola zaplavená endorfínmi, niečo nie je v poriadku. 

Vzbuďte jej záujem: Zabudnite na svoje ego a priveďte ju do raja. Nemusí byť skóre vždy vyrovnané a ukážte jej, že vám záleží na tom, aby sa cítila dobre.

Nechce sa úplne vyzliecť

Niekedy je sexi nechať si nejaké kusy oblečenia na sebe, ak ide o rýchlovku na linke v kuchyni. Nechať si ale ponožky, ktoré ste mali celý deň v práci, sexi nie je. Môže ísť o znamenie, že nemá záujem o spojenie s vami. 

Vzbuďte jej záujem: Povedzte jej, aby sa pomaly vyzliekala a nezabudnite pochváliť jej krivky. „Keď sa ženy cítia žiadúce, podnecuje to ich túžbu o trochu viac,“ hovorí Fleming. 

Facebook Comments