Pochváľte ju

Až 95 percent báb túži po tom, aby ju muž na prvej schôdzke pochválil. Povedzte jej, že vyzerá výborne, určite sa prezliekala aspoň trikrát a účes jej tiež netrval najkratšie. Pri pozvaní na večeru nešetrite a doprajte jej gurmánsky zážitok. Ak ju pozvete do fastfoodu, pripravte sa na noc osamote pri filme pre dospelých.

Čo si obliecť?

Podľa prieskumu portálu menshealth.com, sa ženám najviac páči, ak si muž oblečie fialové alebo biele tričko. Najmenej príťažlivé farby boli modrá a ružová. Baby preferujú rifle pred slušnými tesilákmi, no pokojne si k nim môžete dať aj košeľu. Budete pôsobiť elegantne a zároveň športovo. 

Voľte slnečné dni

Máte o 14 percent vyššiu pravdepodobnosť, že vám baba prikývne na rande, keď je slnečný deň. Britský výskum ukázal, že keď je vonku zamračené, ženy sú viac mrzuté a ťažko ich presvedčíte. Slnečné svetlo zlepšuje ženám náladu a sú viac družnejšie. 

Kam ju pozvať?

Keď hovorí nahlas, rýchlo a používa slová ako „absolútne“ alebo „rozhodne“, je podľa holandského výskumu skôr extrovert. Pokojne ju môžete zobrať do baru, kde je veľa ľudí alebo na nejakú party. Ak je skôr tichšia a používa slová ako „snáď“ alebo „možno“, je viac introvert. Potom sa radšej vyhýbajte preplneným miestam a vezmite ju do pokojnej reštaurácie.

Hovorte správne otázky

„Máte rada cestovanie? Kde všade ste bola?“ Tieto vety sú podľa žien najviac vhodné pre prvé rande. Ďalšou obľúbenou je „Máte rada filmy?“ a ak začínate zývať a zaujíma vás jej spontánnosť, opýtajte sa jej „Nebola by zábava, zahodiť všetko a ísť sa plaviť len tak plachetnicou?“. Tým ju určite rozveselíte a ak ste narazili na divošku, možno na nejakej loďke aj skončíte. 

Buďte otvorený

Nestačí byť iba dobrým poslucháčom, mali by ste sa jej otvoriť. Nemusíte jej ukazovať fotky z dectva, ako sedíte na nočníku. Povedzte jej o svojej rodine, koníčkoch či práci. Samozrejme niektoré tajomstvá si nechajte na neskôr, aby ste pôsobili záhadne. Nezaťažujte ju so svojimi problémami, prídete jej potom ako zúfalec a emocionálna troska.

Prerušujte ju

V štúdii na Stanfordskej univerzite, ženy mali bližšie k chlapom, ktorí ich občas prerušili, aby s nimi súhlasili. Vetou „To je pravda“ si môžete zvýšiť vaše šance. Bude mať pocit, že máte veľa spoločného. Naopak šance vám môže znížiť mobil, ktorý si počas rande položíte na stôl. Podľa odborníkov moderné technológie znižujú intimitu. 

Kedy je čas na sex?

Páry, ktoré vyčkajú tri týždne na prvý sex, majú väčšiu šancu pre stabilný vzťah. Časopis Journal of Sex Research píše, že pri sexe si vytvárame silné citové väzby, ktoré môžu vzniknúť až po troch týždňoch. Väčšina žien si myslí, že na prvom rande je vhodný bozk na dobrú noc, poprípade nežné bozkávanie. Ako sa hovorí, keď neprší aspoň kvapká.  

Facebook Comments