Hrdý otec Todd Gailey navliekol svojho syna do neoprénu, dal mu do ruky surf a išli zdolávať kalifornské vlny. Prvýkrát sa malý Triston postavil na surf, keď mu boli iba dva roky spolu s jeho šesťročnou sestrou.

Tento šport sa mu veľmi zapáčil a tak mu jeho otec jednu vlastnú dosku zadovážil. Chodia spolu trénovať každý deň na pol hodinu v meste Morro Bay. Otec tvrdí, že svojho syna by do športu nikdy nenútil.

Blonďavý chlapec má okrem surfovania nadanie aj na horolezectvo, bicyklovanie, skateboarding a futbal. Keď mal iba rok a pol liezol už po horolezeckej stene. Väčšina detí sa v tomto období učí navliecť si ponožky.


Chlapec lozil po stene, keď mal iba jeden a pol roka.
Foto: profimedia.sk

„Ide o najlepšie koordinované trojročné dieťa, aké som kedy videl,“ povedal pyšný otec, píše dailymail.co.uk. Na bicykli jazdil bez pomocných koliesok, keď mal dva a pol roka. Všetky športy mu idú veľmi jednoducho.

Otec tvrdí, že najdôležitejšie je, aby to chlapca bavilo. Okrem nadania na šport ho zaujímajú bežné veci ako iné deti. Rád sa hrá s autíčkami alebo s kockami s ostatnými.

Pozrite si talentovaného chlapca ako surfuje.

Facebook Comments