Režisér Seth MacFarlane, ktorý sa preslávil seriálom Family Guy a tiež skvelou komédiou Ted sa rozhodol, že natočí dvojku. Už minulý rok sa šepkalo o pokračovaní, no teraz je to už známy fakt.

Film u divákov aj kritikov zožal neuveriteľný úspech a preto sa od pokračovania čaká naozaj veľa. Okrem režírovania sa bude MacFarlane podieľať aj na scenári.

Ted má svojich kritikov, no légia fanúšikov mu neustále rastie a s pokračovaním to bude snáď ešte lepšie. Film sa objavil do konca na Oscaroch, nominovaný bol za pieseň „Everybody needs best friend.“ 

Vo filme by si mal zahrať Mark Wahlberg postava Johna, no postava Lori, ktorú si zahrala herečka Mila Kunis je zatiaľ otázna. Tedov hlas by mal patriť opäť režisérovi MacFarlenovi.


Celá „rodinka“ po hromade.
Foto: facebook.com/ted2

V súčasnosti neexistuje dátum vydania Teda 2, projekt ale predpokladá, že by sa malo začať natáčať koncom roka 2013 po dokončení Transformers 4. Do kín by sa mal dostať niekedy na jar v roku 2015, píše portál screenart.com.

Film Ted je o chlapcovi menom John a jeho milom chlpatom macíkovi. Jedného dňa sa stal zázrak a macík začal rozprávať, stali sa z nich najlepší priatelia. Keď ale vyrástol, stal sa z neho pohodár, ktorý má rád sexi baby a párty. Johnovi to moc neprekáža, no jeho priateľke Lori áno.

Pripomeňte si skvelú komédiu Macík trailerom. 

Facebook Comments