Wolverine (Hugh Jackman), hrdina zo ságy o mutantoch X-Men, sa vo svojom novom dobrodružstve pozrie do súčasného Japonska, aby tam otestoval svoju nesmrteľnosť na ostrí samurajských mečov. Prvýkrát v živote sa cíti zraniteľný, ocitá sa na samej hrane svojich fyzických a psychických možností.

„Tento príbeh zavedie Wolverina do sveta, ktorý sa diametrálne líši od prostredia ktoréhokoľvek z predchádzajúcich filmov série o X-menoch,“ hovorí Hugh Jackman, ktorý je tiež jedným z producentov filmu. „Líši sa vizuálne, aj svojim tónom. Vo filme je veľa súbojov, ale hlavná bitka prebieha v Loganovom vnútri: musí sa rozhodnúť, či byť monštrom alebo sa stať človekom.“

Logan, známejší pod menom Wolverine, už zďaleka nebojuje len so smrtiacimi zbraňami nepriateľov, ale aj s vlastnou smrteľnosťou. Z týchto vnútorných a vonkajších bojov sa potom vracia omnoho silnejší a nebezpečnejší, ako kedykoľvek predtým.

Partnerstvo s exkluzívnymi 5-kami

V súvislosti s pokračovaním príbehu o Wolverinovi sa objavila na slovenskom trhu limitovaná edícia žuvačiek 5 – The Wolverine, ktorá vznikla na základe spolupráce spoločnosti Wrigley s  distribútorom filmu.

Žuvačky 5 The Wolverine stimulujú všetkých 5 zmyslov. Wolverine, hlavný hrdina filmu získal vďaka tajomného kovu adamantiu mimoriadnu silu. Symbolom sily sú aj nezvyčajné adamantiové pazúry Wolverina na obale žuvačiek tejto limitovanej edície, ktorá je špeciálne šitá na mieru tohto akčného hrdinu a mohli ju ochutnať aj návštevníci premiéry.

Uvedenie novej edície žuvačiek 5 sprevádza zaujímavá spotrebiteľská súťaž. Pomocou kódu, ktorý je skrytý vo vnútri balenia 5 The Wolverine, môžu spotrebitelia vyhrať lístky do kina, tašku či okuliare Wolverine. Hlavnou výhrou je adrenalínový víkend v Prahe plný neuveriteľných zážitkov, kde na výhercu čaká pilotovanie vrtuľníka či skok padákom.

Hviezdy na slávnostnej predpremiére

Predpremiéra filmu Wolverine sa nezaobišla bez krvi našťastie iba tej maskérskej, na škrabancoch „Wolverinov“, ktorých predstavil Sajfa pred začiatkom filmu The Wolverine. Foteniu so slovenskými Wolverinmi a ich adamantiovými pazúrmi neodolal ani Roman Luknár či Celeste Buckingham s Martinom Harichom.

Na premiére si ďalej ukázali Eva Sakalová s Ankou Repkovou, Peter Marcin, Thomas Puskailer, Peter Marcin, Andrej Bičan a Lenka Šóšová.

Viac informácií na: www.fivewolverine.com.

 

Facebook Comments