Fajčenie skracuje

Nemáme na mysli starý dobrý orál, ale nikotínovú závislosť, ktorá môže pohlavný úd skrátiť pri erekcii až o jeden centimeter. Stoporenie penisu je totiž hlavne vecou dobrého toku krvi a fajčenie cievy zužuje. Ak vám teda nie je ľúto pľúc, mohli by ste myslieť aspoň na dobro svojho malého jacka.

Mozog netreba

Znie to možno trochu ironicky, ale na ejakuláciu naozaj netreba mozog. Tento signál totiž vychádza z miechy. Tá si splní úlohu aj vtedy, keď je rozum spoločensky unavený.

Drsná ručná práca

Škodlivosť masturbácie nie je fámou z hláv bigotných mravokárcov, ako by sa mohlo zdať. Časté úrazy v podobe natrhnutia kože penisu vznikajú práve v dôsledku ručnej práce vašej pravačky či ľavačky. Takže nežne, chlapci, nežne.

Krása rovná sa kvalita

Už je to raz tak, na kráse záleží. Dobre vyzerajúci muži majú podľa všetkého vitálnejšie spermie. To nie je fór, ale výsledok seriózneho výskumu. Španielski vedci ukázali ženám fotografie troch skupín mužov, ktorí mali výbornú, priemernú a mizernú kvalitu spermií. Hádajte, ktorá skupina mužov sa vzorke odborníčok pozdávala najviac?

Šesť sekúnd v raji

Podľa portálu menshealth.com trvá priemerný mužský orgazmus šesť sekúnd, kým ženský až dvadsaťtri. Z čoho vyplýva, že keby ženám skutočne záležalo na rovnosti pohlaví, usilovali by sa tento rozdiel dorovnať. Napríklad dopomôcť partnerom k štyrom orgazmom za sebou.

Raritný self-orál

Jeden muž zo štyristo je schopný poskytnúť sám sebe orálne uspokojenie. Ak to tak vôbec možno nazvať. Zvyšným zo vzorky to telesné parametre nedovolia a predpokladá sa, že aj ten jeden by to skúšal skôr iba zo zvedavosti alebo pod vplyvom šialeného zúfalstva.

Polhodina len v porne

Podľa nemeckých vedcov trvá priemerná súlož trvá 2 minúty a 50 sekúnd, ženy ju ale vnímajú inak. Konkrétne čas odhadujú na 5 minút a 30 sekúnd. Vyberte si, či je to dobré alebo zlé.

Predkožka – záchranárka

Vedeli ste, že s predkožkou sa dajú robiť v rámci plastickej chirurgie zázraky? Tkanivo dokáže vyprodukovať neuveriteľných 23 tisíc štvorcových metrov materiálu, ktorý môže celkom dobre poslúžiť ako náhrada kompletnej kože napríklad na tele obete požiaru.

Borci z mora

Najstarší známy živočíšny druh, ktorý disponuje penisom, je morský tvor s názvom Colymbosathon ecplecticos. Grécke pomenovanie je doslovné a odkazuje na „plavca s veľkým penisom“. Niektorí biológovia však oponujú a tvrdia, že prvenstvom sa pýši žralok.

Kráľom treba výdrž

Penis, ktorý si to užil s najväčším počtom žien, vraj patril tongskému kráľovi Fatefehimu, ktorý medzi rokmi 1770 a 1784 „odpanil“ okolo 37 800 dievčat, čo je asi sedem panien denne. Byť kráľom je zrejme náročné.

Facebook Comments