Režisér Justin Lin natočil už v poradí šiesty diel úspešného filmu Rýchlo a Zbesilo. Nechýbajú v ňom automobilové naháňačky, sexi ženy a akčné bojové scény. 

Hlavnými postavami sú Vin Diesel, ktorý vystupuje ako Dom, Paul Walker ako Brain a Dwayne Johnson ako zvláštny agent Hobbs. Divákov poteší aj návrat zvyšných postáv, bez ktorých by sme si sériu už nevedeli predstaviť.

Akcia s tankom aj lietadlom

Film mal zrejme veľmi slušný rozpočet, čo dokazuje viacero scén. Tie akčné sú naozaj skvostné, preto sa môžete tešiť napríklad aj na tank, ktorý sa rúti po ceste a valcuje všetko, čo mu stojí v ceste. Okolostojace autá nevynímajúc. Na konci filmu sa zasa blyslo štartujúce lietadlo, ktoré z oblohy stiahnu nadupané autá.

Vyzdvihnúť treba aj babské bitky, ktoré sú prepracované do najmenších detailov. Svoje umenie však predviedli najmä nabúchaní chlapi, ktorí ukázali boj holými rukami.

V neposlednom rade netreba zabudnúť na úžasné automobilové naháňačky s vytuningovanými autami. Pri ich vzhliadnutí si príde každý nadšenec motošportu na svoje. 

Zákon fyziky by ste vo filme len márne hľadali. Niektoré scény vám hneď udrú do očí. Na druhej strane akcia je to poriadna, nechýbajú pekné baby a o nadupané autá tiež samozrejme nie je núdza.

Celý film sa nesie v sentimentálnom rodinnom štýle. Na prvom mieste je rodina a potom láska. Ako je už v akčných filmoch zvykom, za hodnoty sa bojuje poriadne.

Pozrite si trailer k filmu Rýchlo a Zbesilo 6.

 

Zločinci pomáhajú fízlovi

Piatu časť ukončil boj o sto miliónov dolárov, ktoré hlavní hrdinovia ukradli mafiánovi z Ria. Rozpŕchli sa do sveta, aby ich polícia nenašla a užívali si svoje peniaze. Ich pohoda ale končí, keď Doma navštívi agent Hobbs. 

Ukáže mu fotky jeho priateľky Letty, ktorú si zahrala sexi herečka Michelle Rodriguez. Dom si myslel, že je už mŕtva, fotky ho však presvedčia o opaku. Motivujú ho k pomoci agentovi a k záchrane Letty. Dom zvolá celý svoj tím, ktorý to za volantom naozaj vie, aby chytili chladnokrvného zločinca Luka Evansa. 

Facebook Comments