Pravidelne sa budíte celý spotený na sen plný horúcej vášne a náruživého ochkania… Raz si to rozdávate so susedou, ktorá sa zrazu správa ako tá malá ryšavá cundra z videa, čo vás tak rozrušilo po polnoci, inokedy opierate o plot vlastnú manželku a namiesto klasického misionára potme zažívate neuveriteľný orál…  A ráno je tu zasa realita. Vaša konzervatívna manželka vám dáva cudný bozk na líce medzi dverami a vy viete, že večer sa zasa môžete maximálne odviazať pri polohe odzadu, lebo po náročnom dni už nemáte energiu presviedčať ju, že orgazmus dvadsať rokov v jednej polohe je už, žiaľ, na zápis do Guinnessovej knihy rekordov. Vianoce sú o láske, pohode a ak budete chcieť, môžu byť aj o sexe. Sviatočná atmosféra by mohla presvedčiť každú, teda aj tú vašu,  lebo možno ani nie je taká nudná, iba trochu hanblivá a neskúsená. Ak jej ukážete, čo vás privádza do varu, zabudne na zábrany a poddá sa vašim nedočkavým rukám… a vy konečne zažijete aj svoj vysnívaný orál!

Sen naživo:

O tom, ako sa pohráva svojím mrštným jazykom s vaším veľkým kamarátom, sa vám sníva dookola. Kedykoľvek ste sa však pokúšali vsunúť sa jej do zorného poľa, nereagovala.
Tentoraz to skúste pomalšie, nebuďte netrpezlivý a nechcite všetko hneď na začiatku. Počkajte si, až bude rozvášnená a stratí posledné zábrany… Hlaďte ju, masírujte jej klitoris, šepkajte jej všetky oplzlé nezmysly a potom jej jemne prechádzajte jazykom po jej najcitlivejších miestach, pomaly pridávajte, krúžte a pomáhajte si aj prstami… a potom skúste znova, či ešte odolá vášmu nedočkavému penisu… Ak to nie je úplne podľa vašich predstáv, možno iba neovláda techniku. Chyťte ju za ruku a veďte, naučte ju, ako sa rýchlo dostanete na vrchol… Robí vám lepšie tlak celou dlaňou alebo iba masírovanie prstami? Povedzte jej to… ukážte jej všetko, o čom sa vám snívalo… Ak od nej čakáte poddajnosť, niečo urobte aj pre ňu. Aby sa na prvýkrát nezadusila vaším prírodným ejakulátom, nadopujte sa pred stykom ananásom. Exotická aróma vašich spermií ju možno raz a navždy presvedčí o kvalitách orálu…

 

Viac sa dočítate v decembrovom čísle mesačníka Brejk.

Facebook Comments