Sex náš každodenný: Ani vás to nestálo veľa matematiky, aby ste si všimli, že vaše konto dostáva mierne anorektický výraz… Aj včera ste si pre istotu namiesto sviečkovice nechali vložiť do košíka točenú cesnakovú klobásu… uf… a víkendové menu máte ako cez cestovinový „kopirák“ – cestoviny s kečupom, cestoviny so syrom, cestoviny s orechmi…
Ale vešať sa v každom prípade nemusíte, prehoďte iba výhybku z materiálnych potešení na telovo-erotické hry… Spomeňte si, že okrem rozmaznaného žalúdka máte aj pohlavné orgány či údy, ktoré si určite s radosťou oprášia akékoľvek základné cvičenia zo sexuálnej výchovy, a vy si zasa raz môžete užívať ako za starých tínedžerských čias
a dokonca si vylepšíte i kondíciu.

Kríza-nekríza, sex je zdravý:

1 Najskôr ste si mysleli, že na vás nová blonďavá kolegyňa berie, ale ona iba sledovala vaše roztrasené ruky a neurotické tiky na tvári… A to nemáte ešte ani štyridsať! Ako je to dávno, čo ste si riadne povyskočili v posteli? Asi neviete, že ak pravidelne oprašujete erotogénne zóny svojej partnerky, tak si znižujete aj nahromadenú hladinu stresu?!
2 Do fitnesu sa dostanete iba v prípade, že vás pozve šéf, alebo keď sa manželka s deťmi odsťahuje po búrlivých hádkach k svokre. A navyše ste ešte niekde chytili poriadnu nádchu. Nie div. Nielenže necvičíte a neotužujete sa, ale ani pravidelne neprevetrávate svoj najdôležitejší orgán. Naštartujte sa sexom, posilní vám imunitu a zocelí naštrbené fyzické i psychické zdravie…
3 Ruku na srdce! Koľko ste pribrali za zimu? Päť kíl, osem? Čo by ste čakali, veď stále vysedávate v teple, napchávate sa rýchlymi jedlami a kalórie „spaľujete“ maximálne po sediačky… Ak nechcete začať hneď v tejto chvíli trápiť svoje telo behaním po betóne okolo paneláka, skúste na rýchle odbúranie zimného sadla sladký sex!
4 Koľkokrát ste sa chytili posledný polrok za srdce? Ak ani raz, patríte k supermužom. V každom inom prípade začnite rýchlo naháňať nejakú sexuchtivú mašinu, lebo inak vás infarkt dostane možno už tento víkend!
5 Pamätáte si, kedy ste sa naposledy vyspali ako medveď v zime? Že včera? Tak to vám každý môže iba závidieť! Ale ak trávite noci pochodovaním po byte, zahoďte tie zbytočné sedatíva, potrebujete sex! Neveríte? Ten vám totiž počas orgazmu bude pravidelne vyplavovať hormón oxytocín a po čase budete zasa spávať ako bábätko…
6 Striedate jedny tabletky za druhými a nepohrdnete ani babskými receptami, no hlavu vám ide aj tak roztrhnúť? Zaraďte si do spoločného programu s manželkou nejaké tie rýchlovky. Prekrvia vám organizmus a zmiernia migrény i drobné prejavy bolesti!
7  Už dlhšie mávate pocit beznádeje a do budúcnosti sa pozeráte iba ako ustráchaná myšička, bez ambícií a veľkých nádejí. Je načase, aby ste sa vzchopili. Skôr ako sa vyberiete k psychiatrovi, vyskúšajte erotické masáže s orgastickými koncami. Dobijú vás energiou a sebavedomím, o akom celé mesiace snívate.
8  Ak stále dávate prednosť veľkému steaku, kope hranolčekov a vychladenému pivu pred zdravým sexom, možno vás presvedčí malý údaj zo štatistík: ľudia, ktorí sa často milujú, vyzerajú mladšie!

Facebook Comments