Je čas, aby ste si zasa raz spomenuli, prečo ste sa pred rokmi do nej tak zúfalo zbláznili, prečo vám dvíhala vtedy hormóny a prečo teraz už iba adrenalín. Možno ste na to pekné zabudli iba preto, lebo na seba nemáte čas. Všetko sa však zmení, ak vy urobíte niečo pre ňu a ona zasa pre vás… Tak ako kedysi na začiatku.

Vianočné upratovanie:

Presne pri ňom sa začína každý stres a končí rozumná komunikácia aj v dobrých rodinách. Ona chce všetko stihnúť na sto-dvadsať percent, ibaže vás ten sviatočný chaos až tak netrápi. Možno by ste našli spoločnú reč, ak sa zahráte malú hru. Pri spoločnom utieraní prachu, vyhadzovaní zbytočností, triedení potrebností, varení či pečení sa obaja jednoducho vyzlečte. Vy i ona máte o zábavu postarané… Nahota robí zázraky!  

Macher v posteli:

Aby ste v jej očiach zasa boli ten neukojený žiadostivý tiger, dávajte si pozor, čo jej v posteli hovoríte. Najlepšie úplne vypustite vety ako: Už si hotová, si lepšia ako moja bývalá, ty si dobrá, od koho to máš, ponáhľaj sa… A naopak pochváľte jej zadok alebo prsia, jemnú pokožku, povedzte jej, že vás privádza do ošiaľu, že ju potrebujete… V každom prípade, nikdy nehovorte príliš veľa.

Chcete orálny sex?

Ak ho vaša partnerka odmieta, možno jej nechutia vaše spermie. Skúste zmeniť jedálny lístok, napríklad zjedzte predtým niečo sladké a aromatické. Vianočné ovocie je na to ako stvorené, počnúc ananásom, datľami, pomarančmi i figami. Dajte si aj nejaké jej obľúbené jedlo a šetrite korením, vynechajte cigarety a ostrý alkohol.

Dobrý chlap:

Ak to ešte neviete, ženy sú presvedčené, že by ste mali vedieť, čo majú rady a čo neznášajú. Nikdy si však nebuďte istý, že už o nej viete všetko. Ženy sú nevyspytateľné, a tak sa radšej stále pýtajte. Ona vám to rada porozpráva a rada sa vám za starostlivosť i odmení.
Zoberte si pomocníka: Nečudujte sa, že vám to nejde ako pred rokmi. Ak sa vaša partnerka a vy spolu s ňou trápite, aby dosiahla orgazmus, nebojte sa použiť pomocníka. Vibrátor je na to ako stvorený, uvedomte si, že nie je vašou náhradou, ale komplicom, je s vami, nie proti vám. 

Ona vás chce:

Ak vaša partnerka nie je hneď vlhká, to ešte neznamená, že vás nechce. Rýchlosť zvlhnutia súvisí s jej cyklom, možno zdravotnými problémami, stresmi alebo nejakými liekmi.

Obetujte sa pre žlčník:

Sex vás urobí šťastnejšími. Čím viac sa mu budete venovať, tým viac budete mať chuť na ďalší orgazmus, budete uvoľnenejší a spokojnejší, budete lepšie spávať, zlepší sa vám fungovanie pečene a lepšie strávite i všetky tie nezdravo chutné sviatočné dobroty.

Namiesto hororu:

Zvykli ste si počas sviatkov vysedávať pred televízorom? Úplne svoj zlozvyk nemeňte, iba skúste malú drobnosť. Usaďte sa pohodlne do sedačky spolu s partnerkou nahí. Sami už najlepšie viete, čo môže nasledovať.

Ranné spaľovanie:

Ak máte, nedajbože, kilogramy navyše, po sviatkoch ich budete mať určite ešte o niečo viac. Zbytočné kilá neprospievajú vášmu zdraviu, ale ani sexu, takže sa ich rýchlo zbavte. Diéty nebývajú vždy úspešné, radšej skúste pravidelný ranný sex, ktorý je vraj najlepšie riešenie na spaľovanie tukov.

 

Ušetrite si nervy:

Ste si istý, že poznáte telo svojej partnerky? Ak áno, tak viete, že vonkajšie časti vrátane klitorisu má často oveľa citlivejšie než vnútornú časť vagíny. Ak ju budete presne tam hladkať, budete zaručene úspešní. Neverte, že orgazmus dosiahne iba hlbokou penetráciou. Ušetríte si tak nervy i čas, zvýšite si pôžitok a nemusíte sa ani trápiť veľkosťou svojho miláčika.

Otočená včela:

Čo by to boli za sviatky, keby ste si nedopriali. K hojnosti a kompletnému uspokojeniu by ste mali vyskúšať aj nejakú novú polohu. Napríklad by sa vám mohla zapáčiť otočená včela bzučiaca nad mužom, pri ktorej si užijete milovanie zozadu, i keď ležíte na chrbte s nohami natiahnutými dopredu, buď pri sebe, alebo ľahko roztiahnutými. Vaša partnerka kľačí obkročmo a chrbtom k vám. V tejto polohe môže pohybovať panvou hore a dolu i do strán, vy ju zasa môžete masírovať na pleciach, chrbte a stehnách…

Optimistická štatistika:

Ak by ste akoukoľvek zhodou okolností neuspeli, netrápte sa. Podľa odborníkov v praxi platí jednoduché pravidlo 2 – 6 – 2, teda, že z desiatich stykov budete mať dva úžasné, pri šestich prežijete bežný štandard uspokojenia a bez tých dvoch by ste pokojne žili šťastne ďalej…

 

 

 

Viac sa dočítate v decembrovom čísle mesačníka Brejk.

Facebook Comments