10. Berlín (Nemecko)
V Berlíne máte na výber zo stotisíc žien, ktoré si zarábajú sexom. Nie je preto prekvapenie, že uspokojenie tu nájde naozaj každý. Aj tí úchylnejší. Berlín je totiž vyhlásený latexom, reťazami a masochistickými praktikami všetkého druhu. Nájdete tu aj prvý vedný inštitút, ktorý sa zaoberá sexom a erotikou vôbec. Jeho knižnica je svetový unikát, ktorý medzi svojimi múrmi ponúka zbierku erotického a pornomateriálu tých najväčších rozmerov. V klube KitKat dostanete poriadnu porciu muziky, na ktorú si spokojne zatancujete, zbalíte nejakú kočku, priamo v klube s ňou predvediete tanec lásky a spokojne si odkráčate na hotel. Myšlienka klubu je postavená práve na sexe na parkete. Ďalej si to môžete namieriť do Rezident Casina a zahrať si Black Jack. Aby vás udržali pri hre čo najdlhšie, naservírujú vám kokaín. Ozaj, a keby ste si chceli dať prehliadkový okruh zameraný na ľavicový extrémizmus, pýtajte sa na Billa a Revolučný Berlín.

 

9. Macao (Čína)
Čínske Macao prekonalo Las Vegas. Nielen rozlohou, ale dva roky za sebou zarobilo viac ako vyhlásené mesto hriechu v Nevadskej púšti a dokonca sa tu nachádza aj najväčšie kasíno na svete Venetian Macau. Nájdete tu dvadsaťšesť kasín, v ktorých sa miesto klasických miešaných drinkov a prvotriednych whiskey podáva čaj. Toto mesto na výrobu peňazí na juhu Číny, samozrejme, regis-trujú aj investori z Las Vegas, pre ktorých sa tu otvárajú nové možnosti a trhy. Ich príliv však nie je nejako šialený. V Macau sú dane za hazard vo výške štyridsať percent, čo znamená, že výnosy musia byť naozaj obrovské, aby sa im oplatilo investovať. Zdá sa však, že to nie je neprekonateľná prekážka a viac ako stotisícová armáda zamestnancov porastie do ďalších závratných čísel. Keď budete mať zarobené a pocítite potrebu podeliť sa o svoju radosť s jednou z miestnych kňažien lásky, nebude to problém. Prostitúcia je tu legálna, no zákony nedovoľujú eseročky na sex, takže hľadať musíte na ulici.

 

8. Manama (Bahrajn)
Most Johnyho Walkera alebo rieka, v ktorej tečie miesto vody alkohol a ženy sú ryby. Takéto pseudonymy si vyslúžilo mesto Manama na Blízkom východe. Tu si naozaj prídete na svoje. Jedna tretina obyvateľov sú cudzinci, vďaka ktorým sa toto mesto líši od zvyšku moslimských krajín. Ženy majú volebné právo, môžu šoférovať, ramadán sa dodržiava len naoko a Alah tu akosi prehliada hazard, alkohol a sex. Nie div, že víkendové lety do Manamy sú permanentne vybookované. Miestne prostitútky sú vyhlásené svojou divokosťou. Zrejme budete musieť doma nechať všetky morálne zábrany a presvedčenia, pretože pri týchto divožienkach si na ne aj tak nespomeniete. Striptízovými klubmi sa to v Maname len tak hemží a o alkohol a drogy budete doslova zakopávať.

 

7. New Orleans (Louisiana)
Karnevaly, veľké prsia, nikdy neutíchajúca hudba, miešané nápoje a ľudia, pre ktorých je zábava životne nevyhnutná. Všetko toto môžete skryť pod názov New Orleans. Dokonca ani hurikán Katrina nedokázal do tohto mesta nadlho vniesť smútok. Tradičný karneval sa uskutočnil doslova v jeho ruinách. Dnes však mesto opäť stojí na nohách. História francúzskych štvrtí, prostitúcie, skvelých jedál a nočného života stále naberá rozmery a kroniky sa budú písať ešte veľmi dlho. Alkohol prúdom určite ešte potečie a hudobníci tu svoje nástroje zrejme zoderú až do konca sveta. A ak ste náhodou vyznávač hedonizmu, teda všetko vaše konanie smeruje k slasti a slasť je pre vás najvyššie dobro, tak nám teda vysvetlite, ako je možné, že ste v hlavnom meste tohto filozofického učenia ešte stále neboli?

 

6. Moskva (Rusko)
Moskve na zaradenie do rebríčka hriešnych miest zabezpečuje doslova legendárny klub Hungry Duck. Filozofia tohto klubu je jasná. Rozpáliť ženy tak, aby zahodili zábrany a súložili, kde sa len dá. Aj priamo v klube. Nie páni, žiadne prostitútky. Radové návštevníčky Hladnej kačky. V tomto bare sa totiž trikrát do týždňa usporadúva Ladies night a počas nej sú servírovaní tí najlepší striptéri, ktorí všetky ženy dovedú až tesne pred výbuch. Okrem hlavnej šou neváhajú a venujú im aj privátne tančeky. Po týchto dvoch elektrizujúcich hodinkách sa do baru dostanú už aj muži a… Výsledok je, že klub už viackrát zatvorili pre obscénnosti a porušovanie zákona sexom na verejnosti. Samozrejme, nesmieme zabudnúť na tochkas, teda trhy s prostitútkami, nočné kluby, ktoré ponúkajú vždy tú najlepšiu muziku od techna, cez pop až po country a v neposlednom rade vodku.

 

 

5. Rio de Janeiro (Brazília)
Dvadsaťštyrihodinový servis hriechov. Aj tak by sme mohli pomenovať preslávené Rio de Janeiro. Zoberieme si to pekne po poriadku. Brazílčanky sú najkrajšie ženy na svete, o tom sa vari škriepiť nebudeme. V Riu sú malebné piesočné pláže, kde máte všetku krásu koncentrovanú v nádherne opálenej verzii hore bez. Dajte si drink, ktorý vám dodá potrebnú odvahu, nacvičte si zopár viet v portugalčine a hor’ sa na lov. Ak by vám to náhodou nevyšlo, nevešajte hlavu. Príchodom noci sa otvárajú divoké kluby a nevestince s takou bohatou ponukou služieb, že si nebudete vedieť vybrať. Hriešnosť Ria de Janeiro podčiarkujú divoké sexi tance. Latinskoamerické tanečnice ovládajú sambu, salsu, ktorými vám zvýšia tlak na maximum. Bomba na záver? Samozrejme, preslávený karneval. Je to oslava tanca, zvodných odhalených ženských kriviek a zábavy…

 

Viac sa dočítate v novembrovom čísle mesačníka Brejk.

Facebook Comments