Penis znie nášmu slovenskému uchu vzrušujúco, šteklivo až nemravne, pritom v latinčine je to jednoducho chvost. Zvyčajne iba niekoľkocentimetrový, no odpradávna uctievaný, obdivovaný i zatracovaný, opradený množstvom príbehov a legiend, v ktorých hrá vždy hlavnú erotickú rolu…

Pozor na želania:

Ak aj vy patríte k nespokojencom, ktorí by radi prijali ešte čo-to navyše, nerúhajte sa. Mohlo by sa vám totiž želanie splniť a žili by ste ako nešťastník černoch Long Dong Silver zo Seattlu, ktorý disponuje obrovským tridsaťdeväťcentimetrovým penisom v pokoji a v erekcii sa borí až so štyridsiatimi piatimi centimetrami. Svoj enormný úd však môže predvádzať iba ak pred erotickými kamerami ako atrakciu, ktorá vzbudzuje skôr úžas než vzrušenie a sám si pritom nikdy poriadne neužije. Nič na závidenie. Čo poviete?

Keď je menej viac:

Tridsať či štyridsať centimetrov, to už máte zajedno. V každom prípade takéto rozmery musia každej normálnej žene naháňať hrôzu. Verte! Inak povedané, ak vás v nohaviciach netrápi centimetrový penis, radšej sa nesťažujte. Hovorí sa síce, že na každú dieru sa nájde záplata, no nadmerne obdarení muži si skutočne nevedia nájsť partnerky, iba ak sa zoznámia na internete s rovnako nešťastnými ženami s rekordne veľkými vagínami! A to už nie je ani veľmi intímne, ani príliš vzrušujúce.

Niektorým záleží:

Veriť, že čím máte väčší penis, tým má s vami partnerka väčší zážitok, by bolo naivné. Na kvalitný sex si vystačíte v podstate s priemerom, no tvrdiť, že ženám vôbec na veľkosti penisu nezáleží, nie je úplne fér. Sú také, ktoré si potrpia na poriadne hračky, najmä čo sa týka hrúbky. Tie však pokojne vynechajte a zostane vám minimálne polovica ženskej populácie, ktorá vám bude za vášho reálneho miláčika vďačná. Najmä v prípade, že dokážete chýbajúce centimetre nahradiť zručnou technikou.

Priateľ klitoris:

Väčšina žien na rozpálenie potrebuje veľa pozornosti pred aktom, teda klasickú predohru pokladajte za povinný tanec. Ak ešte navyše potrebujete odpútať pozornosť od menšieho penisu, hry pred súložou by mali byť pre vás posvätné. Úvodné hladkanie, maznanie doplňte hryzením, erotickými pomôckami a nikdy nezabudnite na klitoris, ktorý vytrvalo stimulujte a ešte stále stimulujte… až kým to začne byť pre ňu neúnosné… A vtedy ste vyhrali!

Plus dva alebo tri:

Ak sa nedokážete zbaviť komplexov z veľkosti, možno by ste si mali uspokojiť svedomie nejakým tým pokusom o zväčšenie. Existujú viaceré metódy. Urológ vám ponúkne gélové injekcie, ktoré vám na isté obdobie poskytnú celkom slušný veľkostný pôžitok. Radikálnym riešením sú operácie, tie však predpokladajú, že máte navyše niekoľko tisíc eur… Na internete si nájdete napríklad prístroj, ktorý vám pravidelným naťahovaním pridá bezbolestne až štyri centimetre! Akúkoľvek metódu by ste však mali najskôr prekonzultovať s odborníkom, aby ste nenaleteli podvodníkom, ktorí vám ponúknu všetko, po čom túžite. Často však bez efektu. Mnohé metódy môžu byť nevinné, no mnohé i nebezpečné, lebo ich hlavným cieľom je vydolovať z vašej mužskej pýchy len peniaze. Zaručené zväčšenie penisu patrí k dobrému biznisu…

 

 

Viac sa dočítate v marcovom čísle mesačníka Brejk.

Facebook Comments