Čo si budeme nahovárať. Je fajn, keď má kozy štvorky a prítulné oblé tvary, ale to je len na to, aby vám ju závideli neprajní kamaráti. Aby ste boli v siedmom nebi aj vy, mala by spĺňať aj iné parametre. Ale poďme na to po poriadku.

Zvoľte systém:

Dobrý sex je to, o čom ste snívali od puberty. Môžete si ho zabezpečiť sobášom alebo ho roky hľadať kade-tade. Môžete mať šťastie hneď na prvýkrát alebo svoj životný orgazmus nikdy nenájdete. Prečo? Lebo nehľadáte systematicky, nedokážete odolať vnadným pohľadom a zvyčajne volíte iba náhodné živočíšne párenie.

Erotické lego:

Vplyv na to, či ste s partnerkou sexuálne kompatibilní, má nielen váš malý či veľký penis, ale aj jej pošva. Dobrý sex je o mnohých dobrých veciach, najmä však o dobrom orgazme a dobrej vagíne. Ak si totiž vyberiete nesprávnu veľkosť, logicky sa budete musieť viac snažiť. Môžete vyskúšať sladké rečičky, dlhú predohru a špeciálne techniky… No pokojne sa vám môže stať, že aj pri nadmernej námahe vytúžený cieľ nedosiahnete. Jednoducho váš penis je väčší ako jej vagína a pohybovať sa v stiesnenom priestore vám logicky neposkytuje náležité uspokojenie. Alebo je to presne naopak? Jej mušlička sa pýši rozmermi, ktorými by mohla kandidovať na rekordy a vy sa tam pravidelne strácate, beznádejne tápete hore a dolu, dopredu a dozadu a nemáte sa čoho chytiť… Žiadna sláva. Po úmornej drine sa váš miláčik nakoniec predsa len o niečo obtrie a vy to máte konečne z krku. Ale? Zrejme to nebude to, o čom ste ako tínedžer snívali pred televíziou s rukou v nohaviciach.  

Šťastné štandardy:

Akurátna vagína je pre váš akurátny erotický život podstatná, ale aby ste sa pri výbere posunuli ďalej, zvážte najskôr svoje možnosti. Pekne-krásne si ho vytiahnite a zmerajte. Ak ste v norme, máte viac-menej po probléme. Aj väčšina vagín je totiž zvyčajne v norme. Príroda to, našťastie, zariadila tak, že v podstate do každej štandardnej vagíny sa vojde štandardný penis… Ak sa milujete so ženou, ktorá ešte nerodila, pravdepodobne nebude veľkosť váš hlavný problém.

Malá vagína:

Aby ste si užili so ženou s malou pošvou, musíte sa snažiť, aby sa jej poriadne zvlhčila. Úzky rozmer roztiahnete nežnou predohrou, sladkým hladením, chlipným lízaním a všetkým, čo jej robí dobre. Voľte si také polohy, pri ktorých bude mať široko rozkročené nohy. Predpokladom lepšieho vniknutia je, aby mala široko rozkročené stehná a pokrčené kolená. Zasúvajte sa dovnútra postupne, nie jedným rýchlym pohybom. Bude to príjemnejšie pre ňu, ale aj pre vás…
Ak si vaša milenka sťažuje dlhodobo na bolesť pri styku, možno má iba príliš tesnú vagínu alebo trpí vaginizmom, teda akýmisi kontrakciami vaginálnych svalov, ktoré vám zabraňujú preniknúť dovnútra… Skôr ako by ste jej chceli pošvu častými súložami upraviť na požadovanú veľkosť, pošlite ju ku gynekológovi… Pravidelné rozťahovanie v tomto prípade totiž neprinesie žiadaný efekt.

 

Viac sa dočítate v októbrovom čísle mesačníka Brejk.

Facebook Comments