Pekný víkend, keď počasie presvedčilo prírodu, že to myslí vážne… Romantický pobyt vo dvojici… Kam s deťmi, keď sa Bratislava dusí vo vlastnej hektike?  Alebo nejaké školenie v rámci teambuildingu, šéfe? Áno, odpoveďou na všetky otázky môže byť hotel Zátoka.

Cenia si ho Česi:

Hotel pre bežných ľudí. Tri hviezdičky, solídny interiér, jedinečné okolie… Paráda, už v máji. Nohy namočené v jazere na vlastnej pláži, len pár metrov od letnej terasy. Alebo len tak pozorovať labute spoza skla zimnej záhrady, keď slniečko je ešte zubaté. Ale slnko už pečie, nastáva čas, keď sa sedemdesiattri lôžok zaplnení turistami. Už sedem rokov slúži hotel Zátoka ľuďom, ktorým záleží na dobrom pomere ceny a kvality. Elegantne vymyslený a na nič sa nehrá, oceňujú ho obzvlášť Česi. Aj pre gastronómiu. Medzinárodná kuchyňa s dôrazom na ryby, veď sme pri vode… Stravník sa nestrápni uchopením nesprávnej vidličky a chlapov tu netýrajú nutnosťou dlhých nohavíc pri večeri. Skrátka, vládne tu príjemná, rodinná atmosféra bez škrobenosti a stiesnenosti. Želáte si na tanieri klasiku? Nech sa páči. Alebo troška vymýšľate, napríklad by ste nechceli na svadobnom menu sviečkovicu, ale lososa? Dohoda je možná. Pochybujete, že na školení niekedy v jeseni vám ponúknu kačacie hody? Určite sa mýlite.

Veľa muziky za málo peňazí:

V hoteli Zátoka sa snažia ulahodiť hosťom tak, ako by ste si doma chceli uctiť človeka, na ktorom vám záleží. Navyše, v cene pobytu je bazén, fitnes, sauna…

 

Dobrý prístav pre vaše rozlety:

Do akvaparku kameňom dohodíte, Bratislava na skok, Červený kameň tiež, aj vinárske múzeum alebo oáza sibírskeho tigra, to všetko vám z hotela dohodnú. Veľa muziky za málo peňazí, no neberte to!

 

Viac sa dočítate v májovom čísle mesačníka Brejk.

Facebook Comments