10. Aby s vami šla

Dostať ženskú na rande môže byť veľký problém. Na základnej škole stačilo byť najkrajší chalan v triede, na strednej mať povesť chalana s najväčším v triede. Teraz to máte ťažšie, konkurencia je veľká a plieskanie po zadku už nie je najlepší nápad, ako pozvať ženu na rande. Najkrajšie baby dnes zbalia borci s najlepším autom a plnou peňaženkou. Ak nemáte, smola. Našťastie však na viaceré ešte stále platia komplimenty, ale nie trápne a plné klišé. A tiež muž, ktorý vie počúvať. Muž, ktorý je príťažlivý aj pre iné ženy. Zadaný muž, ktorého možno získať, ale nie ľahko. Ten posledný bod môžete, samozrejme, s pokojným svedomím predstierať… Zahrajte to na ňu tak, aby mala pocit, že vás dostala ona. Dnešné atraktívne baby (no vari nie ste ešte takí zúfalí, aby ste balili „škaredku“ z vašej kancelárie) sú už skutočne presýtené chlapmi, ktorí sa ich snažia zbaliť najrôznejším – a aj tak nakoniec tým istým spôsobom. Omnoho viac si vychutnajú pozíciu úspešnej lovkyne, ktorá si obeť vyhliadla, uplatnila svoj šarm a korisť dostala. Tak im ten pocit doprajte. No auto by ste predsa len mali mať…

 

9. Aby vám dala

Podarilo sa vám ju pozvať na rande? Fajn. Neutiekla vám po polhodine? Ešte lepšie. Vy však chcete sex. Ona by ho možno chcela tiež, no nechce vyzerať ako radodajka. A nechce ani vyzerať ako tá, s ktorou sa vyspíte a v živote sa jej neozvete. Prečo? Lebo jej vtĺkali do hlavy, že slušné dievčatá to skrátka „tak skoro“ nerobia. Aj keď má už dávno po tridsiatke, bohužiaľ, ešte stále by chcela byť slušným dievčaťom. Ak nechce, máte šťastie. Inak vám neostáva iné, ako sa riadiť taktikou: Rob presne opak toho, čo chceš. Nevrhnite sa na ňu ako nadržaný kanec, ale zahrajte sa na hanblivého. Nepreskúmajte jej okamžite mandle, ale obdivujte jej vlasy, šaty, hocičo. Len to nepreháňajte, aby si nemyslela, že ste gay. Ani stará dobrá masáž nie je na škodu. Oplatí sa investovať do dobrého masérskeho kurzu. Ak budete nežní, pozorní a ešte k tomu budete dobre voňať, je veľká pravdepodobnosť, že neskončíte len pri masírovaní pliec. Ak to nepomôže, kašlite na ňu a nájdite si radšej nejakú lepšiu… radodajku.

 

8. Aby vám dala často

Žena dokáže strašne zlenivieť. Najprv sa na vás vrhala ako nadržaná levica vždy a všade a teraz ste radi, ak sa premôže raz do mesiaca. Nepomáha zmena polohy ani nový parfum Hugo Boss. Choďte na to rafinovane. Ak máte tendenciu skákať na ňu po dlhom pracovnom dni, keď sa cíti ako zbitý a neumytý pes, nemôžete čakať, že sa na vás roztúžene vrhne. Napustite jej vaňu s penou a doneste jej do nej dobrý a silný drink. Alkohol v spojení s horúcou vodou dokáže zázrak. Nečakajte však, kým sa zvalí do postele, rozpracujte si ju už vo vani a do postele si ju odneste. Ak ste v posteli zakaždým džentlmeni v štýle „najprv ja tebe a potom azda aj ty mne“, nečudujte sa, ak budete mať v posteli síce vždy uspokojenú, ale spiacu krásavicu. Skúste poradie prehodiť alebo sa prekonať a po sexe hneď nezaspať, ale ešte sa milej na dobrú noc povenovať. Každý raz inak, aby sa mala na čo tešiť. Keď ju ani tým nepresvedčíte, nikto vám nemôže zazlievať, ak si nájdete príjemnú bokovku…

 

7. Aby vás obdivovala

Na začiatku vás hltala očami, rukami, ústami a každým pórom tela. No postupom času začala zisťovať, že ani zďaleka nie ste taký zaujímavý ako na začiatku. To, čo pokladala u vás za milý zlozvyk, jej čoskoro začalo liezť poriadne na nervy. Možno ste spravili tú chybu, že ste sa jej celý ponúkli ako na podnose. Je fajn, že sa pred ňou chcete ukázať taký, aký ste, aj s tečúcim nosom a priznaním, že ste sa pomočovali do trinástich. No potom sa nemôžete čudovať, ak sa čoskoro začne obzerať po inom, neznámom a najmä chlapovi s tajomstvami. Nelepte sa na ňu ako liana popínavá, nevytrepte jej každý nudný detail zo svojho dňa a nedovoľte, aby vás pravidelne po záťahu videla skloneného nad záchodovou misou. Snažte sa uchovať si aspoň štipku tajomnosti a záhadnosti. Ak je váš život nudný ako monoskop v televízii, niečo si vymyslite. Ale tak, aby ste si to zapamätali a aby vám na to v žiadnom prípade neprišla. Je totiž lepšie vyzerať ako nudný typ než ako totálny blbec.

 

6. Aby vám neprišla na neveru

Heslo znie: Hlavne nenápadne. Je jedno, či holdujete jednorazovým rýchlovkám so sedemnástkami, alebo sa zákonitá nevedomky delí už tri roky o vaše údy s vlastnou sestrou… Jasné, nevera je zlá a amorálna. No keď už skrátka patríte medzi vtákov prelietavcov, netreba týmto faktom týrať partnerku. Vyvarujte sa teda všetkých ošúchaných chýb, na ktoré už mnohí vtáčikovia doplatili, a obráťte ich naruby. Nech vám ani nenapadne začať sa o seba viac starať, kúpiť si novú voňavku alebo, nedajbože, zavádzať novoty aj do nudnej partnerskej postele. Nikdy sa nezatvárajte s telefónom do kúpeľne a nespite s ním prišpendleným pod uchom. Každá normálna žena, ktorá aspoň raz v živote držala v ruke ženský časopis, má tieto symptómy nevery nabifľované naspamäť. Vy sa naopak povaľujte stále doma, robte tam neporiadok, vzdychajte, ako sa na smrť nudíte… Keď bude chcieť niekam vyraziť s kamoškami, zaveste sa jej na päty a robte jej stále spoločnosť. Choďte s ňou do obchodu aj na kozmetiku. Ak je normálna, čoskoro vás sama začne posielať von z domu, aby vás aspoň chvíľu nemala na očiach. Prípadne sa jej zhnusíte tak, že vás z domu definitívne vyhodí a môžete ísť škrabkať na dvere milenky.

 

5. Aby so sebou niečo urobila

Z chutnučkého mladého mäsíčka sa vypásla na niekoľkoposchodovú vrstvu pneumatík? Nuž, asi sa má pri vás dobre. Keď už má na brade viac chlpov ako vy a roztrasené stehienka nosí najradšej zahalené do teplákov z trhu, je skutočne absolútne najvyšší čas s ňou niečo urobiť. Samozrejme, že sa ani v tomto prípade úprimnosť nevypláca. S „jemnými narážkami“, že vyzerá ako rozkysnutá stará bosorka, ozaj ďaleko nezájdete. Ak chcete, aby konečne rozhýbala svoje rôsoly a vrhla sa na nejaký šport, choďte na to takticky: Zlatko, chcel by som konečne so sebou niečo urobiť a začať behať, nemohla by si behávať so mnou, aby som sa prinútil držať tempo? A potom ju motivujte: Pri behu vyzeráš strašne sexi, všetci chlapi mi ťa závidia. Ak ju chcete zveriť do profesionálnych rúk, nemôžete ju dostrkať do salónu s vetou: Prosím vás, urobte s ňou niečo, nech vyzerá aspoň trochu ako človek. Vymyslite si, že ste od zamestnávateľa dostali predplatené služby do salónu a bola by škoda, ak by prepadli, alebo ju poproste, či by tam nezašla s vašou sestrou, a dohodnite sa s vizážistkami, aby sa pustili (najmä) do vašej milej. Každú lož sprevádzajte úsmevom, bozkom a uistením, aká je krásna. Ak to dokážete, mali by ste sa odmeniť minimálne pánskou jazdou.

Facebook Comments