Čím viac tréningu, tým väčšia úspešnosť. Tvrdia to nielen odborníci na sexuálnu rozkoš, ale aj starí skúsení borci. Čím viac orgán trénujete, tým je zdatnejší. Teda aspoň do času. A nehovorte, že ste nikdy netúžili po viacnásobnom orgazme! Ak neviete, o čom hovoríme, tak si to s nami pomaly a trpezlivo skúšajte.

Príjemné začiatky: Dosahovať viacnásobný orgazmus vám pomôže spoznávanie vlastného tela. Začnite veľmi jednoducho a príjemne – masturbáciou. Svojmu prirodzeniu venujte pomalé a intenzívne pohyby, pričom nenápadne sledujte, čo sa s ním deje, a učte sa mu rozumieť. Čím viac spoznáte seba, tým jednoduchšie ovládnete svoje pudy, ľahšie dokážete oddialiť ejakuláciu a rýchlejšie dosiahnete aj viacero orgazmov. Postupne sa naučíte podvedome myslieť na seba a nedáte sa rozptyľovať nepodstatnými pocitmi v tele a momentálnymi stavmi partnerky.

Technika číslo jeden: Ejakuláciu vám pomôže ovládať aj panvový sval, teda zväzok svalov na dne panvy, ktorý však na aktívnu činnosť potrebuje pravidelné precvičovanie. Sťahovanie, ako keby ste zadržiavali moč, trénujte kdekoľvek. Tento pohyb totiž nikto nevidí. Môžete pri ňom stáť so susedom pri plote alebo sedieť na porade s peknou kolegyňou, dokonca sa aj pohybovať, napríklad po supermarkete. Zvieranie a uvoľňovanie robte čo najčastejšie a postupne k nemu pridávajte aj pravidelné dýchanie.

Technika číslo dva: Obyčajné ovládanie dýchania je na počudovanie veľmi dôležitý krok na ceste k vášmu vysnívanému viacnásobnému orgazmu. Váš dych je totiž priamo napojený na srdce. Čím rýchlejšie dýchate, tým je rýchlejšia aj frekvencia srdca a naopak. Keď sa blížite k ejakulácii, musíte vedieť spomalilť dýchanie, a teda aj srdcovú činnosť. Ak ovládate dych, ste už iba malý krôčik od vedomého ovládania doteraz neovládateľných orgazmov.

Drobné, ale dobré rady: Pri milovaní používajte lubrikanty, krémy alebo aspoň sliny či olej. Teda čokoľvek, čo zjednoduší prvú fázu a zrýchli kĺzanie. To len aby ste sa nezdržiavali. Pred aktom doprajte svojmu mechúru toaletu. Nebude vás priebežne a nevhodne vyrušovať. Na tieto šťavnaté hry si vyhraďte dostatok času. Je to síce moment veľmi individuálny, ale taká dobrá polhodinka by vás mohla uspokojiť. Zvyčajne pri troche snahy a po dlhšom tréningu býva dostačujúca na dva až tri orgazmy! Všímajte si, čo sa vám deje v tele, keď sa blížite k orgazmu, ako sa vám mení dych, ktoré svaly máte napäté, ako sa vám zvyšuje pulz, máte otvorené alebo zatvorené ústa? A čo oči? Sledujete uprene fľaky na stene alebo ste ponorený do svojho už takmer blaženého vnútra? Práve sa blížite k cieľu? Nikde sa neponáhľajte. Uvoľnite sa a pokúste sa odolať nastupujúcemu vyvrcholeniu. Trpezlivosť v tomto prípade prináša nielen ruže. Zrejme sa vám na prvýkrát nepodarí oddialiť ejakuláciu, ale to sa stáva. Potrebujete pravidelný, systematický tréning. Najmä však nestrácajte predčasne nervy.

Choďte na maximum: Vrámci tréningového obdobia by ste si mali vsugerovať do podvedomia, že ste pokojný. Nesmie vás nič rozptyľovať. Musíte sa absolútne sústrediť na akt milovania. Myšlienky na dobrý obed, zlého šéfa či arogantného policajta vám totiž pomôžu iba k oddialeniu ejakulácie, nie k viacnásobnému orgazmu. Práve pri ňom si musíte zvýšiť sexuálnu citlivosť na maximum. Ak sa vám konečne úspešne podarilo zadržať vyvrcholenie, v oblasti genitálií by ste mali cítiť narastajúci tlak. Ak vám to je nepríjemné, jednoducho ejakulujte, ak je to, naopak, príjemné a ešte to zvyšuje vašu sexuálnu energiu, ešte chvíľu vydržte. Začnite zhlboka dýchať a jemne si masírujte prostatu a jej okolie. Odvrátiť okamžitú ejakuláciu môžete aj stisnutím žaluďa alebo stiahnutím panvového svalstva, plytkým a rýchlym dýchaním alebo sa ešte skúste nadýchnuť a na niekoľko sekúnd zadržať dych… Ak ste sa dopracovali do fázy, keď dokážete podržať ejakuláciu, poskúste sa vnímať, čo sa vám deje v organizme. Cítite, ako sa vám energia presúva z genitálií do celého tela? Na tieto experimenty by ste mali vopred nahovoriť aj partnerku. Minimálne by mala vedieť, o čo sa snažíte, aby vám tie pokusy nechtiac neprekazila. Dohovorte si s ňou heslá a znamenia, kedy a na aký čas by sa mala prestať vlniť, zmeniť rytmus či tempo…

A bonbónik na záver: Na vrchole orgazmu sa udržíte vtedy, ak dokážete pri pohyboch smerom dovnútra vydychovať a smerom von sa nadychovať. Je to trochu ako na telesnej výchove, ale táto námaha sa oplatí o niečo viac.

Facebook Comments