Začnite pekne po poriadku. Najskôr ju päť minút vášnivo bozkávajte,  potom jej tri minúty hlaďte krúživými pohybmi miesto medzi lopatkami a ak zacítite, že sa začína vlniť, odopnite jej podprsenku a rýchlo vsuňte ruku do nohavičiek…  
Ak ste si práve zapisovali tento návod na vášeň, tak ho rýchlo vypustite. Možno je to ten správny postup, ako rozohriať partnerku, a možno aj nie. Konkrétny scenár na ideálnu predohru totiž neexistuje.

Príbeh zo života:

Objavili ste ju včera večer v bare. Bola úžasná. Nádherné dlhé vlasy sa jej neustále dotýkali plného dekoltu uväzneného do tesného korzetu. Až ste to cítili, ako ju tie končeky šteklia. A keď sa na vás len tak mimochodom pozrela, videli ste v jej očiach výzvu. Bola spontánna, smiala sa hlasno a vyzývavo. Pri tanci sa vlnila ako nadržaná dračica a napriek tomu, že sa okolo nej točilo niekoľko napomádovaných krásavcov, vedeli ste, že ide po vás! Dostať ju tak do postele! Ale ako na to? Nakoniec to nevyšlo. Zrazu si obliekla bundu a s jedným uhladeným panákom vyšla so smiechom von. Zostali ste ako prikovaný s časovanou bombou v rozkroku… Ráno pre vás nebolo úplne najsviežejšie, ale vizitka na stole s odkazom – zavolaj hneď, čakám – ktorú ste objavili hneď po porade, vám riadne zdvihla adrenalín… Bolo zbytočné pátrať, ako sa k vám dostala, no bolo jasné, že to chcela rovnako ako vy. Nasledoval telefonát, hotelová izba, vášnivé objatie a rýchle živočíšne splynutie. Bola dokonalá, ona, jej telo i jej technika. Prišla, vrhla sa na vás tempom neukojenej nymfomanky, zvládla seba i vás a odišla. Celý ten mesiac bol ako jeden erotický sci-fi príbeh. A potom iba zavolala, že na čas odchádza. Odišla nadlho. Keď ste ju náhodou objavili v supermarkete, bola iná. Aj v tej istej hotelovej izbe už bola iná. Nevrhla sa na vás, ale iba stála a fajčila, potom sa dala hladiť a bozkávať, no aj tak zostala napnutá a nesústredená. Ani vaše cielené hmaty okolo jej mušličky ju nerozvášnili… Dali by ste ruku do ohňa, že orgazmus nakoniec iba predstierala! Bola to úplne iná žena! Ale prečo? Veď iba nedávno bola dokonalá, vášnivá, bez zbytočných okolkov.  

Lenivosť sa nevypláca:

Aj tento príbeh potvrdzuje, že ženy občas milujú zhýralú vášeň, no zvyčajne reagujú lepšie na sladké rečičky a kvalitnú predohru. Nemusí byť ani dlhá, ani krátka, ani agresívna, ani vlažná, musí byť taká, aby ukázala, že ste borec a viete, ako na vec.

Romantická fáza:

Ak ste si doteraz mysleli, že ženu vzrušíte tým, že jej siahnete pod sukňu a rozopnete blúzku, zrejme nepatríte k erotickým fajnšmek-rom. To postaví do pozoru iba vás, s ňou radšej začnite ešte na ulici. Chyťte ju za ruku a rozprávajte sa… Umyte za ňu riad alebo toaletu, navarte jej obľúbené jedlo, vezmite ju na hokejový zápas, uspite ukričané deti. Zoberte ju do sauny, choďte sa okúpať alebo lížte zmrzlinu z jedného kornútika… Sex pre ňu sa totiž začína v hlave, nie medzi nohami, ako u vás.

 

Viac sa dočítate v májovom čísle mesačníka Brejk.

Facebook Comments